Vetikö Kuosmanen hanskaan taatana!!!!!!!

kolminkertaneneläköönhuutovimpelille.
11201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Siitäs sait Mikko Kuosmanen, ansiosi mukaa ! Hurraa, hurraa, hurraa Vimpeli !

Äänestä

Koskaan katsonut pesäpalloa.

Äänestä

Jymyläiset rypee nyt itku kurkussa Nuasjärvessä.

Äänestä

Isäs olis pitänyt laskea mällit nuasjärveen kun sinua teki.

Äänestä
  • Ja sinun ukkisi olisi jo pitänyt laskea lakanoille!

    Äänestä

  • unohtui sanoa olen homppeli laskin mällit nuasjärveen

    Äänestä

Hyvä vimpeli.

Äänestä

Aika törkeetä runkata yleisellä paikalla.

Äänestä

Ihan oikein sotkamolaisille tuo häviö. Hyppäisivät Hiukanveteen palattuaan ja vetäisivät vettä henkeen. Ovat tähän asti luulleet olevansa maailman omistajia.

Äänestä

VISIIRI HUURTUU. PIERUAAAAAAAAAA. LIIKAAAA PIERUAAAAA.

Äänestä
  • Kohosen kalju kiiltää somasti auringossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eläkööneläkööneläköön kirjoitti:

kolminkertaneneläköönhuutovimpelille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu