Kuuluuko Suomen vedet Jenkeille

Kuten Irakin/Libyan Öljyt Puavo SUURI.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vesi on kohta öljyäkin arvokkaampaa. Jenkit 0ov kauaskatseisia. He ovat ymmärtäneet tulevan tilanteen. He myös luottavat suomalaisten poliitikkojen tyhmyyteen. Kaikki menee, jos ei kansasta ole vastustajaksi. Suomalainen ei kykenee ottamaan poliitikkoa lutkusta kiinni. Mikään muu ei heihin tehoa. Pelko on hyvä ase!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LeipäjonoDemmu kirjoitti:

Kuten Irakin/Libyan Öljyt Puavo SUURI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu