Mitä mieltä olette naiset runsaasta siemensyöksystä suuseksissä, onko hyvä/huono asia jos miehellä tulee erittäin voimakkaasti ja paljon spermaa. Minulle tuo kyseinen asia on hiukan hankala, vaimo on todella himokas suihinottaja hänelle tulee välillä semmoinen yöks efekti vaikka ruiskaisen lastin hänen rinnoille/vatsalle. Saisinko ihan asiallisia vastauksia kysymykseeni kiitos, olemme hiukan yli 50v pariskunta.
Runsas siemensyöksy
24
4766
Vastaukset
- Viiskytnainen
Varmaankin vaihtelee joka naisella oman mieltymyksen mukaan. Itselläni ei kokemusta tällaisesta, mutta kuulostaa kiinnostavalta, ei siis paha.
Yökkäämisrefleksi ja herkkyys on yksilöllistä. Avoin keskustelu on tärkeää. Ehkä hyvä olis kokeilla mikä tuntuu parhaimmalta,siemensyöksy esim suuhun vai syvälle nieluun, tai vain rinnoille tms?
Itselläni parhaalta tuntunut kun mies painaa terskan syvään poskea vasten, ja laukeaa siihen. Sperma vain valuu ulos suusta huulilta, ei ole yököttänyt. Itselläni kurkku, nielu on herkkä. Miten kelläkin siis. Keskutellen ja kokeillen selviää. Hyvää jatkoa teille!- Pe69
Kuulostipa hyvältä. Ei tuommoisia naisia olekaan.
- viriili-mies-50
Viiskytnainen kiitos kommentistasi, minulle tuo erittäin runsas siemensyöksy on vähän sellainen asia että nolottaa tosi paljon joskus. Tarkoitan siis sitä että spermaa todellakin tulee tosi paljon, yleensä sellainen 4-5 pitkää ruiskausta ja sen jälkeen muutama pienempi. Vaimo naureskelee välillä että ukollahan tulee kuin pornotähdellä spermaa, itsestäni tuntuu kyllä että vähemmälläkin pärjäisi.
- Viiskytnainen
Mua ei haittais jos mun miehellä olis runsas siemensyöksy, kiihottaa vaan ;) se on vähän miehisyyden osoitus, näin naisnäkövinkkelistä, joten en sinuna yhtään murehtis.. ;)
- termospulli
Vai vaimo ja viiskytämies? Puhutaas nyt totta. Olet yksi ja sama 15 vuotias lakanankastelija jolla jöpöttää kun näet unia naapurin vanhanrouvan tisseistä.
Sitäpaitsi mällin tulee lentää kerralla eikä mitään 5 ruiskauksia. Ja silloin kuuluu tulla vähintään kumisaappaallinen. Ei sitä voi kerralla nielasta, mutta sitä voi ottaa termospulloon ehtoota varten. - Anonyymi
Mulla taas 50v alkoi sperman määrä tippua nuorempana tuli paljon etenkin kun hetkeen ei saanut
- Anonyymi
Viiskytnainen kirjoitti:
Mua ei haittais jos mun miehellä olis runsas siemensyöksy, kiihottaa vaan ;) se on vähän miehisyyden osoitus, näin naisnäkövinkkelistä, joten en sinuna yhtään murehtis.. ;)
Vaimo toivoisi,että tulisi paljon.Haluaa tuntea kun kulli sykkii kauvan ja tulee paljon.Minulta tulee vähän.Olidi kiva tuntea mies jolla runsas syöksy.Voisi tulla kylään.
- Anonyymi
Mitä pidempään miehelläni sykkii sisälläni sen parempi
Tähän asti olen tosi tyytyväinen - Anonyymi00037UUSI
Anonyymi kirjoitti:
Vaimo toivoisi,että tulisi paljon.Haluaa tuntea kun kulli sykkii kauvan ja tulee paljon.Minulta tulee vähän.Olidi kiva tuntea mies jolla runsas syöksy.Voisi tulla kylään.
Täällä vaimolla sama,saada tuntea vitussa monta tuoksusta,aina parempi kun tulee runsaasti.Haluaa olla selällään,nähdä miehen kasvot,kun alkaa tulemaan.Häntä kiihottaa,kun mies alkaa ääntelemään ennen purkausta.
- tranny
Minulle runsas sperma suussa vaan kiihoittaa..ja haluan lisää.Tosin en olekaan nainen vaan taitava trans neitonen.
- jaana721
Näkeehän sen kun mies laukeaa vatsalle joskus jopa tisseille, sperman määrä vaihtelee joskus tulee hiukan joskus kun on ollut puutteessa kauemmin irtoo suurempi satsi, suuhuni en enää spermaa ottaisi, eka kerran jälkeen iski ällötys. Ei se siemennesteen maku mitään herkkua ollut, aika suolaista tököttiä.
- blowjob11
Meitsillä tulee yleensä sellane setti, et neitokainen saa nieleskellä vielä aamuisien jälkee välil vielä illallakin...
- Neresea2
On on kiihottavaa ja miehekästä!
Omalla miehelläni tulee runsaasti spermaa, ja tulee se sperma mihin vaan (suuhun, pilluun, rinnoille, naamalle, pepun päälle - whatever) on se jollain lailla osoitus maskuliinisuudesta. Ja varsinkin jos sperma oikein rypsähtää isolla paineella...
Exällä pulpahti munan päästä puolikas teelusikallinen, ja ei se nyt ihan turn off ollut, muttei millään lailla kiihottavaa.- nainen72vu
Ei toi sperman määrä ole mulle naisena mikään must, tulee sen verran kun tulee, miehelle se varmaan merkkaa enemmän. Eikä kauheen kivaa jos hirveet klöntit roiskuu rinnoille tai vatsalle. Helpompi vaan putsata kun on vähän.
- m56hhh
Tuliskohan mulla vaan joku ruokalusikallinen, toisinaan on sellaista jäykempää joka tuntuu vähän ilkeälle vehkeessäkin kun ulos tulee, normaalia useimmiten kuitenkin.
- Anonyymi
m56hhh kirjoitti:
Tuliskohan mulla vaan joku ruokalusikallinen, toisinaan on sellaista jäykempää joka tuntuu vähän ilkeälle vehkeessäkin kun ulos tulee, normaalia useimmiten kuitenkin.
Mun poikakaverilla 19v tulee kans jotain ruokalusikallinen ja se on vaan yks ruiskaus. Jännä jos joltai 50v mieheltä tulee sitte niin paljo enemmän
- Anonyymi
Minä ainakin ruiskutan vaimon tisseille. Jos on ollut vähänkin kauemmin ilman seksiä, niin silloin spermaa kyllä lentää.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://seisinka.net/H/V3m3K1
- Anonyymi00031UUSI
Kyllä vaimoni ottaa lasitn suuhun ei kylläkään niele,hyvin on suuhun mahtunu,en laske rinnoille enkä reisille suuhun tai sisälle kylläkin
- Anonyymi00032UUSI
Moon kohta 64 v. ja ei tuu enää, ku lämpöstä höyryä !
- Anonyymi00033UUSI
Jos kerran viikos niin pari ruokalusikallista riipuu nainti tai runkku välistä M58
- Anonyymi00034UUSI
M34
3 kertaa viikossa kun rakastellaan niin. Kyllä 3 pitkää roiskasua tulee, ei ota montaa kertaa suuhun kun kurkku puutuu kuulemma hieroo mielellään rintoihinsa- Anonyymi00035UUSI
Voi kun sais tommosta kullia
N18v - Anonyymi00036UUSI
Anonyymi00035 kirjoitti:
Voi kun sais tommosta kullia
N18vÄlä muuta sano ! 😍
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1518224KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4277279Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei693743Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521463412Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092904Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään472438- 1261966
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231823Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv351629Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801488