Tuli mieleen, että koska OneCoin muutenkin tekee täysin mielivaltaisia päätöksiä, esim. muuttaa sopimusehtoja, jäädyttää tilejä, muttaa kolikkojen lukumäärää yms., niin on täysin mahdollista, että OneCoin "myydään" jollekin täysin tuntemattomalle sijoitusfirmalle, joka alkaa hallinnoimaan ja kehittämään systeemiä.
Myynnin jälkeen Ruja ja kaikki TOP-leaderit (Parhialat, Wahlroosit, Steinkellerit, Vuoriset yms.) häviävät kuin kusi lumeen ja pesevät kätensä koko paskasta!
Myynnin jälkeen Ruja ja kaikki TOP-leaderit (Parhialat, Wahlroosit, Steinkellerit, Vuoriset yms.) häviävät kuin kusi lumeen ja pesevät kätensä koko paskasta!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Rujan ei tarvitse myydä mitään. Se mustalainen on jo ostanut kaikkien tunkkien rahoilla mustalaissuvulleen kaiken mitä ne haluaa, noin 35 miljoonalla kiinteistöjä ja kivitaloja, eri peiteyhtiöiden kautta.
Luultavasti uusi coin kusetus jo valmiina ketjuun First Coin, Big Coin, One Coin, ehkäpä seuraava on Space Coin, tai Coin Space, S-Coin, jne.
Ja mitään ette voi. Rahanne kusetetaan kaikilta tyhmiltä kusetettavilta seuraavankin kusetus -coinin kautta.
Onneksi Onecoinnit siirretään uuteen täysimääräisenä.
Tosin louhinta aloitetaan alusta.
Avatut kauppapaikat joudutaan sulkemaan.
Kukaan ei menetä mitään.
Siirtomaksu onecoinnista uuteen on vielä auki mutta noin 1000 se tulee olemaan. Maksu on maksettava euroina tai bitcoineina vuoden loppuun mennessä.
Hahahaha - - - mitkä H....vetin kauppapaikat...????
Jaa että oikein pitää sulkea....?
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAHAHAHAAAHAAHAA!!!!!!
Ja kukahan haluaisi ostaa kaatumaisillaan olevan ponzin...? Absurdia!
Eiköhän tule ilmoitus, että Onecoin siirtyy vain koulutuspakettien myyjäksi.
Onecoinit tokenit ja kolikot hylätään.
kauppa paikat aukeaa ja on jo auki. me tehdään omassa linjassa jo kauppaa ja maksetaan coineilla kun niitä voi siirtää omassa linjassa. tulevaisuuden maksu valuutta ja deutse bank kaatuu ja raha kriisi tulee mutta Ruja Ignatova tietää kaiken tämän
Nyt on vaan niin että kauppa paikkoja on jo auki ympäri maailmaa ja tiedän monta kauppa paikkaa jotka ottaa mielellään krypto valuuttaa vastaan. ne on nähkääs edellä kävijöitä tässä busineksessa ja tietävät paljon raha maailman käyttäytymisestä. menisiköhän seuraavaksi ostamaan nykyisen koti kaupungini kauppa paikasta vaikka uuden ranne kellon kun on kerran millä mällätä. mitään ette voi ja tommi tulee illalla viettämään rapu juhlia perheeni kanssa.
Pertillä on jo kello, otatko mukaan rapujuhliin? Peralla on kokemusta kultapisneksestä johtajatasolla.
http://i.giphy.com/yoJC2llVGacRp41RbG.gif
Kyllä perttikin kutsuttiin mutta sen maha ei kestä rapuja ja hienompia viini laatuja ja siksi se jää kotiin syömään ropsua. ei se kuitenkaan haittaa kun tommi on semmonen visio nääri että oksat pois..