Pitää vain ihmetellä näitä mielenilmaisuja joita alkaa olla jo päivittäin ja anarkistit ovat nyt alkaneet syyttelemään kaikkia rasistisiksi jos vähänkin ilmaisee isänmaallisuuttaan.
Jos kaikki järjestötapahtumat leimataan ja tuomitaan oikeistolaisiksi natsijärjestöiksi niin tämä touhu alkaa mennä pöperikköön sillä täällä suomessakin toimii vaarallisia Isis ja muslimijärjestöjä jotka optimoivat joukkoja Isisin joukkoihin. Täällä tiedetään heitä olevan jo useita satoja jotka käyvät tapporeissuillaan ja palailevat hakemaan avustusrahoja ja heidän toimiaan ei tuomita mitenkään?
On suuri vaara että nämä muslimijärjestöt yllyttävät joukkojaan kansalaisiamme vastaan ja nyt he jopa osallistuvat näihin vihervasureitten mielenilmaisuihin, muka vasdustaakseen jotain järjestöä joka olisi muka heille vaaraksi?
Nyt pitäisi tehdä loppu tuosta vihervasureitten mellakoinnista eikä mitään mielenilmaisuja saisi enää järjestellä kun niissä syyllistetään yksiomaan suomalaisia kansalaisiamme.
Mihin ollaan menossa
3
156
Vastaukset
- ViestiäPuliveivareille
Tilanne alkaa olla semmoinen että näitä vihervasureitten eli keppihevostelijoitten mielenosoituksia alkaa olla jo päivittäin joissa kaikkia suomalaisia haukutaan rasisteiksi.
Jos vihervasemmisto ja nämä maahamme hyökänneet miesmuslimit saavat määritellä kuka on rasisti, niin kaikki ketkä eivät ole heidän kanssaan samaa mieltä ovat rasisteja.
Jos meillä olisi vähänkin järkeviä päättäjiä niin nyt heidän pitäisi tehdä loppu tuosta anarkistien riehumisista ja mellakoinneista sillä tämä vouhotus ja ihmisten syyttely on jo melkoista sirkusta.- fyxe
Aivan voisit jopa sipilän tapaan asuttaa näitä.....
- SipiläSyylinen
Kenen syy että maassamme pelolle on valtaa annettu ja kansalaisemme pelkäävät liikkua vapaasti kotikylissään. Mistä pelko johtuu olisiko syy maahamme tunkeutuneissa mieslomailijoissa joita täällä elätetään veronmaksajien varoilla?
Eläkeläiset joutuvat hyökkäyksien kohteiksi ja moni ei edes uskalla liikkua enää missään vaikka asutaan kotimaassamme joka ollut monelle aina turvallinen?
Sipilä joukkoineen ei välitä kodittomista eikä vanhoista eläkeläisistä vaan supistaa hoitajia vanhuksilta että saa rahoituksia näille mieslomailijoille ja rosvoille joita hän houkutteli jopa kotiinsa asumaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114659Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948