Pitää vain ihmetellä näitä mielenilmaisuja joita alkaa olla jo päivittäin ja anarkistit ovat nyt alkaneet syyttelemään kaikkia rasistisiksi jos vähänkin ilmaisee isänmaallisuuttaan.
Jos kaikki järjestötapahtumat leimataan ja tuomitaan oikeistolaisiksi natsijärjestöiksi niin tämä touhu alkaa mennä pöperikköön sillä täällä suomessakin toimii vaarallisia Isis ja muslimijärjestöjä jotka optimoivat joukkoja Isisin joukkoihin. Täällä tiedetään heitä olevan jo useita satoja jotka käyvät tapporeissuillaan ja palailevat hakemaan avustusrahoja ja heidän toimiaan ei tuomita mitenkään?
On suuri vaara että nämä muslimijärjestöt yllyttävät joukkojaan kansalaisiamme vastaan ja nyt he jopa osallistuvat näihin vihervasureitten mielenilmaisuihin, muka vasdustaakseen jotain järjestöä joka olisi muka heille vaaraksi?
Nyt pitäisi tehdä loppu tuosta vihervasureitten mellakoinnista eikä mitään mielenilmaisuja saisi enää järjestellä kun niissä syyllistetään yksiomaan suomalaisia kansalaisiamme.
Mihin ollaan menossa
3
212
Vastaukset
- ViestiäPuliveivareille
Tilanne alkaa olla semmoinen että näitä vihervasureitten eli keppihevostelijoitten mielenosoituksia alkaa olla jo päivittäin joissa kaikkia suomalaisia haukutaan rasisteiksi.
Jos vihervasemmisto ja nämä maahamme hyökänneet miesmuslimit saavat määritellä kuka on rasisti, niin kaikki ketkä eivät ole heidän kanssaan samaa mieltä ovat rasisteja.
Jos meillä olisi vähänkin järkeviä päättäjiä niin nyt heidän pitäisi tehdä loppu tuosta anarkistien riehumisista ja mellakoinneista sillä tämä vouhotus ja ihmisten syyttely on jo melkoista sirkusta.- fyxe
Aivan voisit jopa sipilän tapaan asuttaa näitä.....
- SipiläSyylinen
Kenen syy että maassamme pelolle on valtaa annettu ja kansalaisemme pelkäävät liikkua vapaasti kotikylissään. Mistä pelko johtuu olisiko syy maahamme tunkeutuneissa mieslomailijoissa joita täällä elätetään veronmaksajien varoilla?
Eläkeläiset joutuvat hyökkäyksien kohteiksi ja moni ei edes uskalla liikkua enää missään vaikka asutaan kotimaassamme joka ollut monelle aina turvallinen?
Sipilä joukkoineen ei välitä kodittomista eikä vanhoista eläkeläisistä vaan supistaa hoitajia vanhuksilta että saa rahoituksia näille mieslomailijoille ja rosvoille joita hän houkutteli jopa kotiinsa asumaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien1022314- 2221940
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1761762Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.1011326- 381240
- 1221118
Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?
😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo27784290kW kulutus
Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit180691Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli47675Vanhemmassa miehessä
on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo51670