Pitää vain ihmetellä näitä mielenilmaisuja joita alkaa olla jo päivittäin ja anarkistit ovat nyt alkaneet syyttelemään kaikkia rasistisiksi jos vähänkin ilmaisee isänmaallisuuttaan.
Jos kaikki järjestötapahtumat leimataan ja tuomitaan oikeistolaisiksi natsijärjestöiksi niin tämä touhu alkaa mennä pöperikköön sillä täällä suomessakin toimii vaarallisia Isis ja muslimijärjestöjä jotka optimoivat joukkoja Isisin joukkoihin. Täällä tiedetään heitä olevan jo useita satoja jotka käyvät tapporeissuillaan ja palailevat hakemaan avustusrahoja ja heidän toimiaan ei tuomita mitenkään?
On suuri vaara että nämä muslimijärjestöt yllyttävät joukkojaan kansalaisiamme vastaan ja nyt he jopa osallistuvat näihin vihervasureitten mielenilmaisuihin, muka vasdustaakseen jotain järjestöä joka olisi muka heille vaaraksi?
Nyt pitäisi tehdä loppu tuosta vihervasureitten mellakoinnista eikä mitään mielenilmaisuja saisi enää järjestellä kun niissä syyllistetään yksiomaan suomalaisia kansalaisiamme.
Mihin ollaan menossa
3
175
Vastaukset
- ViestiäPuliveivareille
Tilanne alkaa olla semmoinen että näitä vihervasureitten eli keppihevostelijoitten mielenosoituksia alkaa olla jo päivittäin joissa kaikkia suomalaisia haukutaan rasisteiksi.
Jos vihervasemmisto ja nämä maahamme hyökänneet miesmuslimit saavat määritellä kuka on rasisti, niin kaikki ketkä eivät ole heidän kanssaan samaa mieltä ovat rasisteja.
Jos meillä olisi vähänkin järkeviä päättäjiä niin nyt heidän pitäisi tehdä loppu tuosta anarkistien riehumisista ja mellakoinneista sillä tämä vouhotus ja ihmisten syyttely on jo melkoista sirkusta.- fyxe
Aivan voisit jopa sipilän tapaan asuttaa näitä.....
- SipiläSyylinen
Kenen syy että maassamme pelolle on valtaa annettu ja kansalaisemme pelkäävät liikkua vapaasti kotikylissään. Mistä pelko johtuu olisiko syy maahamme tunkeutuneissa mieslomailijoissa joita täällä elätetään veronmaksajien varoilla?
Eläkeläiset joutuvat hyökkäyksien kohteiksi ja moni ei edes uskalla liikkua enää missään vaikka asutaan kotimaassamme joka ollut monelle aina turvallinen?
Sipilä joukkoineen ei välitä kodittomista eikä vanhoista eläkeläisistä vaan supistaa hoitajia vanhuksilta että saa rahoituksia näille mieslomailijoille ja rosvoille joita hän houkutteli jopa kotiinsa asumaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1217475Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d26584857Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras243184Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1381327- 501325
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e931204Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.1441132Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi55983Sinulle tiedoksi
Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si27873Mitä olisitte sanonut hänelle?
Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään50864