Onnea tarvitset jos aiot saada pitkänkin toimivan suhteen Typykän kanssa.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016093022394042_vi.shtml
Onnea vaan Danny
7
90
Vastaukset
No niin ,siel se eerikakin puristelee ison deen löysiä periä .
No eiköhän tuo ole heidän oma asiansa.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001272444.html
Mielenkiintoista luettavaa maahanmuuton ja sotien lomassa, kuten nämä kyyhkyläiset ja nyt vielä ulkomuodon arvostelua toimittajalta jolla olisi peiliin katsomisen paikka. :)
Toivottavasti kivaa kestää pitkään Dannylla ja Eerikalla. En ole kateellinen, on raskasta yrittää pysyä yli 50-vuotta nuoremman tyttösen vauhdissa.- kesi.vä
Toivotaan ettei tyttö jossain elämänsä vaiheessa kadu menettämään aikaa rusinan kanssa. Elämä kun on lyhyt.
Dannyllehän kaikki on plussaa.Ei ole Dannyllekaan pelkkää plussaa, minua ainakin huvittaa, pelkästään. Tyttö minua vähän....😆
Onkos Dannyn elämänkerta milloin ilmestynyt, jos on jatko-osan aika.
Eerikaltakin voi olla tulossa.
Näinhän niitä kirjoja kaupitellaan, Aino-Kaisakin avautui ilmestyvästä muisteluteoksestaan.
Kuinka haukkui/haukkuu Magnarin, Virpin ja Riitta-Liisan, ehkä muitakin ikäviä ihmisiä.
.Mikä juttu ja päähänpinttymä se sellainen on, että suhteen aina pitäisi olla pitkä? Ei kai kukaan sydänsurujakaan halua, mutta jos niiden pelossa eläisi, niin ei kenelläkään olisi minkäänlaista vipinää.
Miten olis sellainen "sunkanssaonkivaollajustnyt"-suhde?
Tolle ukolle mitään pitkää suhdetta ehdi enää tullakaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951136Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617