Tiitisen lista

Siis onko toikin Tiitisen listalla. Ihmiset näki että toikin oli ollut. Kyllä kansa tietää.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tiitisen lista on NÄHTY ja kansalaisetkin jo tietää.

Äänestä

Onpa nimiä. Ei tätä iltapäivähehdille anneta mutta kyllä vain kansan on saatava tietää.

Äänestä

Erityisesti rötöstelijät olisi hyvä kansankin tietää. Toisaalta itäsaksan listoja-

Äänestä

Herrojen ei pidä hermostua mitenkään mutta on sitä vilkastu sitä listaa.

Äänestä

Vauvauvau . tosta nyt en ainakaan olisi uskonut.

Äänestä

Pitihän se arvata että Paavo Lipposen nimi sieltä löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vähähuolellisuutta kirjoitti:

Siis onko toikin Tiitisen listalla. Ihmiset näki että toikin oli ollut. Kyllä kansa tietää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu