En ole koskaan

Halunnut sua oikeasti. Siis ihan tosissaan, parisuhteeseen. En sano syytä miksi, mutta näin se on.
382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä ole tyhmä sitten.....
Ei kannata ola tällä sitten...
<3

Äänestä

Pelkästään hyvä, että et sano. Puhu pukille, niin.

Äänestä

Moni nainen haluaa vaan hyödykkeen.
matkoja,reissaamista,rahaa sekä kotieläimilleen hoitajan,et pääsee toteuttaan hullutuksiaan toisten miesten kanssa.mene ja sano tästä asiasta,olet surkimus ja vaikka mikä.
Kuulostaako normaalilta,vai onko kyseessä täysin itseään täynnä ja itsensä ylentävä sitoutumiskammoinen femakko.Kyselee eräs joka kaipaa inhimillisempää kohtelua naisystävältään.
Valheita kuullaan jälleen ja salataan,varjellaa ja paskotaan kauan........kun pitää viestejä salarakkaille lähettää.?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehelle- kirjoitti:

Halunnut sua oikeasti. Siis ihan tosissaan, parisuhteeseen. En sano syytä miksi, mutta näin se on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu