Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisen orgasmiin jää koukkuun...

Oikeasti olen jäänyt koukkuun naiseni orgasmiin. Hän saa sellaisia orgasmeja, että tuntuu kalussa, kuin tuhat suuta samaanaikaa ottaisi suihin. Hänen pillunsa puristelee pehmeillä lihaksilla ja koko nainen tuntuu sekoavan.
Tietysti tämä on silleen positiivinen ongelma, mutta välillä käy mielessä, että haluanko jo liikaa tätä olotilaa? Meneekö suorittamisen puolelle?
Mutta ei pidä miettiä kai liikoja, vaan antaa mennä.
5529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä olen onnekseni saanut tavata useammankin miehen, joille on tärkeää saada nainen nauttimaan orgasmin kourissa ja jotka saavat kiksit itsekin naisen orgasmista. Vastakohtana näille miehille on sellaisiakin tyyppejä, jotka välittävät vain omasta nautinnostaan ja sitten niitä, joille naisen tyydyttäminen on vain välttämätön paha kohti omaa laukeamista mennssä.

Ymmärrän hyvin naisen orgasmia arvostavia miehiä, sillä itsekin saan siitä paljon, kun näen, kuulen ja tunnen miehen olevan himosta hulluna ja laukeavan isosti.

Äänestä
  • Joo. Mietin pitkään, että on jotenkin väärin, että nainen voi saada monta kertaa rakastelun aikana, mutta mies vaan kerran. Mutta tämän kun tajusin, niin kuppi kääntyi nyt toisinpäin...
    Tosin, mietittiin naiseni kanssa, että peppuseksissä sen saa käännettyy taas toisinpäin, että siinä nainen kai saa kokea jotain samankaltaista, kun mies naisen orgasmeista?

    Äänestä

Kyllä niihin jää koukkuun, mikään ei ole kauniinpaa kuin naisen orgasmi. Naiset vaan valitettavan usein ei usko miestä jos kertoo sille kuinka paljon tärkeää on hänen orgasminsa ennen omaani. Harmi. Mutta onneksi on ollut niitäkin jotka ovat uskoneet......

Äänestä

Vaimo on jäänyt koukkuun orgasmeihin. On tyytyväinen parisuhteeseemme. Mutta kausittain haluaa ryöpyn orgasmeja. Niitä saadakseen joudumme kääntymään ryhmän puoleen. Tilanteessa olen iloinen katsoja. Vaimo nauttii täysin palkein pari kertaa kuukaudessa.

Äänestä
  • Hei, pääseekö porukkaan mukaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huppagangnamstail kirjoitti:

Oikeasti olen jäänyt koukkuun naiseni orgasmiin. Hän saa sellaisia orgasmeja, että tuntuu kalussa, kuin tuhat suuta samaanaikaa ottaisi suihin. Hänen pillunsa puristelee pehmeillä lihaksilla ja koko nainen tuntuu sekoavan.
Tietysti tämä on silleen positiivinen ongelma, mutta välillä käy mielessä, että haluanko jo liikaa tätä olotilaa? Meneekö suorittamisen puolelle?
Mutta ei pidä miettiä kai liikoja, vaan antaa mennä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu