Oman elämän luuserit valittavat

Jos on täysi luuseri ja epäonnistunut kaikessa niin on menetettyä kauraa. Siinä ei jatkuva valittaminen enää auta.
667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aina pitää valittaa,kun vasemmistolainen olen hyvä toverit!!

Äänestä

Töppömakehan on heittäytynyt nostalgiseksi...vaan.

Äänestä
  • Ei ole heittäytynyt nostalgiseksi. En toisen nimmaria käytä, enkä ole luuseri. Nostalginen on joku muu.

    Äänestä

Olehan minä nostalginen omaa halakomerkkiä käytän luuseri olen vain nukkuessaan..

Äänestä

Kaurasato oli melkoisen hyvä ainakin täällä Job´kylällä.

Äänestä

Voihan vittu tuota tolloa...vaan! Hikhik.pul.pul, meleko yhteiskunnan loenen. Hik!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Proo kirjoitti:

Jos on täysi luuseri ja epäonnistunut kaikessa niin on menetettyä kauraa. Siinä ei jatkuva valittaminen enää auta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu