Halauksia ihanilta ihmisiltä

Viikonloppuusi sulle nainen!!!!! :)
30199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Toivonpa totta tosiaan, että saan halata rakastani viikonloppuna. On halipula.

Äänestä
  • Toivotaan sitten noin käyvän.

    Äänestä

  • näintälläkertaa kirjoitti:

    Toivotaan sitten noin käyvän.

    Eipä tainnut onnistua :) mutta ehkä ensi viikolla!

    Äänestä

Kiitos ja lämmin halaus itsellesikin näin etänä:)
Kosketuksen voimaa ei pidä ikinä aliarvioida, iho ja keho muistaa...
Mitä muuta mukavaa viikonvaihteeseen kuuluu?:)

Äänestä
  • Kosketuksen voima, niin hyvässä kuin pahassa...
    Otin vähän mallia tuosta Ristosta ja päätin vähän relata olutta juoden :D
    Mitäs itsellesi?

    Äänestä

  • Aivan...mutta enimmäkseen hyvässä. On muuten aika vapauttavaa päästä eroon sellaisesta pakottavasta tarpeesta, tilalla "puhtaampi" sydän, vailla vaatimuksia/ennakko-odotuksia:)

    Viikonvaihteeseeni ei ihmeitä, ulkoilua ja rästiin jääneitä hommia...eikä missään nimessä minkäänlaisia päihteitä, kiintiö täynnä:) Mut kippis kuitenkin;)
    Sen lisäksi tähtitaivaan tuijottamista, juttuseuraa kaivaten, siinähän se ilta jos toinenkin menee...

    Äänestä

  • Minusta taas on alkanut tuntumaan, että pitäisi juuri olla odotuksia tulevasta ja ihmisiäkin kohtaan. Jos ei odota mitään niin silloin kaikki on vähän kuin ihan sama, ei muodostu mielipiteitä.

    Kippis ja kulaus :) Juttuseuraa kaivaten, todenteolla. Mutta meneehän se aika yksinkin eteenpäin, toisinaan paremmin toisinaan huonommin :)

    Äänestä

  • Onhan niitä odotuksia, toiveita ja jopa haaveitakin:) Ei sitä muuten jaksaisi eteenpäin...eikä löytäisi sitä omaa ääntä ja tahtoa. (Nimimerkillä entinen ihan sama;)

    Yksinäisyydessä lienee hyvät ja huonot puolensa...en vielä kauheasti tiedä siitä asiasta. Paitsi, että joskus sitä on yksinäinen, vaikka ympärillä olisikin ihmisiä. Ellei silloin ole keskusteluyhteyttä, ei myöskään tule ymmärretyksi. Tai pahimmassa tapauksessa edes kuulluksi.

    Onneksi joskus löytää jostain jonkun, joka jaksaa kuunnella;)

    Äänestä

  • Tarkoitin siis sinua! Selvisitkö eilisestä?;)

    Äänestä

jonain päivänä saisin sen erittäin lämpimän halauksen siltä mieheltä ken on sisälläni tallessa, Häneltä joka ei katoa mielestäni vaikka kuinka yrittäny karkottaakkin.

Äänestä
  • Voitko käydä "hakemassa" sen halauksen häneltä? :)

    Äänestä

  • näintälläkertaa kirjoitti:

    Voitko käydä "hakemassa" sen halauksen häneltä? :)

    En mie tiijä,,, pirusti paljon kyllä haluaisin sen tehdä ;).

    Äänestä

  • Kyl sä ossaat jos halluut ;) Keksit jonkun hyvän syyn ja kietaiset ne kädet hänen ympärille ;)

    Äänestä

Kiitos, halit on ihania! Halaan päivässä noin 10 kertaa, se on ihanaa.

Äänestä
  • Kuulostaa ihanalta :)

    Äänestä

Rentoa iltaa sinulle . Taidan itse rentoutua vaan saunan lämmössä vettä juoden. ;)

Äänestä
  • Anteeksi, unohtui että että halauksia sinulle myös!

    Äänestä

  • Luksusta :)

    Äänestä

  • Ja kiitos kiitos :)

    Äänestä

  • Tiedätkö mikä siitä tekisi täydellistä?

    Äänestä

  • Saunastako? Hyvä seura?

    Äänestä

  • Siitä hyvinkin. Haaveilen eräästä ihanasta miehestä, jonka kanssa jakaisin lauteet mielellään..

    Äänestä

Ajatuksia selkeyttävää iltaa sinulle! Täälläkään ei kosketa vettä väkevämpään, jotta huomisesta voi saada kaiken irti :)

Äänestä
  • Ei se määrä vaan laatu, kaikessa :) Hups, pitäisköhän lopettaa kirjoittaminen tänne ;)

    Äänestä

  • näintälläkertaa kirjoitti:

    Ei se määrä vaan laatu, kaikessa :) Hups, pitäisköhän lopettaa kirjoittaminen tänne ;)

    Älä ihmeessä lopeta :) Kiva kun olet linjoilla ;)

    Äänestä

Piti lähteä asiolle mutta sitten jumahdin kotiin.. Taitaa halaukset jäädä vähän vähemmälle siis.
Mukavaa ja rauhallista viikonloppua sinnekin! :)

Äänestä

Minä en saa mun ystävältä halia, vaikka ollaan läheisiä ja tunnettu vuosia. M-n

Äänestä

Joko se olut alkaa tuntumaan?

Äänestä

No niitä tuli roppakaupalla !!!!!:)))Niin toivoisin myös sulle !!!!!:)))

Äänestä
  • Toivoisin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näintälläkertaa kirjoitti:

Viikonloppuusi sulle nainen!!!!! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu