Henkilö kadonnut jälkiä jättämättä keväällä onko ennustajaa joka voisi auttaa ja nimenomaan tarkoitan luotettavaa ennustajaa?
Vastaukset 8
- IAmSorry
Ei niitä ole.
- NäinNäin
Tuttavasi on vedessä...
- haistvee
Todella vastenmielistä pilailla vakavilla asioilla.
- NäinNäin
haistvee kirjoitti:
Todella vastenmielistä pilailla vakavilla asioilla.
En pilaile se kerroin mitä näin. On vedessä. Vesi tuli vahvana elementtinä eteen minkäpä minä sille voin.
- NäinNäin
öööö998 kirjoitti:
Minkä laisen henkilön näet kadonneena?
Nämä eivät ole asioita, joita selvittäisin julkisella keskustelupalstalla. Etsikää sieltä missä on viimeiksi nähty...
- hyvähyvä
öööö998 kirjoitti:
Minkä laisen henkilön näet kadonneena?
Meillä on täällä Randi joukossamme. Paljastit huijarin!
- IkäväIhminen
hyvähyvä kirjoitti:
Meillä on täällä Randi joukossamme. Paljastit huijarin!
Niin huijari tuskin kuitenkaan on se joka vastaa huijaukseen vaan se joka huijaa tämmöisillä asioilla mistä tiedät etteikö se joka vastasi juurikin hassuttanut kysyjää... ???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811214
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä29875Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19745- 46619
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13587Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja181572Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13550Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123540- 27467
On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23460