Naisenne eivät aina saa asiakasta laukeamaan ( edes suikkarin ja . Raha kelpaa ja asiakasta syytetään. Vemputtamallakin lopettavat parin minuutin jälkeen ja vaikka hieronta vaikka on joskus hyvää tai vaan sivelyä, ostin lisämaksusta sitä..
En kehu kokonaisuutta, vaikka ohi kulkiessani kävin muutaman kerran Mikkelin paikoissa, sanoisin että ilman jäin monesti.
Saako missään itse asiakas hieroa naista vaikkapa puolet ajasta?
Villi arvaus ei. Tuossakin palvelussa on vielä kehittämistä ja sitäodotellessa käyn muualla kuin Mikkelissä hoidattamassa TARPEITANI.
En kehu kokonaisuutta, vaikka ohi kulkiessani kävin muutaman kerran Mikkelin paikoissa, sanoisin että ilman jäin monesti.
Saako missään itse asiakas hieroa naista vaikkapa puolet ajasta?
Villi arvaus ei. Tuossakin palvelussa on vielä kehittämistä ja sitäodotellessa käyn muualla kuin Mikkelissä hoidattamassa TARPEITANI.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Voi jumalauta miten säälittävää jollei pysty pokamaan baarista itselleen yhden illan hoitoja. Semmoista se teettää kun ei ole kunnon koulutusta, hyvää työpaikkaa, treenattua kroppaa ja asuu kolmekymppisenä vielä synnyinkodissa. Tuo yhdistelmähän pätee täydellisesti Kelan ammattilaisiin ja noihin katujen raukkoihin, eli Odineihin.
Olen aloittaja.
Minulla on kuljetusalanyritys ja työllistän kuusi kuljettajaa kolmella autollani. Suuret velat mutta uskallusta yrittää. Veroni olen aina maksanut. Tunnen itseni ihan kunnon kansalaiseksi.
Nukun yöni hyvin, verot maksan ja aika vähän jää itselle. Ajan myös itse ja siksi käyn välillä Mikkelissäkin. Kerroin vain kokemuksistani.77En edes petä ketään erosin pari vuotta sitten ja olen sinkku loppu elämäni.
Mistä nyt valitat???
Ai niin siitä että en voisi baarista saada naista. No on kyllä itseluottamusta ja kokemusta viime viikonlopultakin sen verran että en ala väittelemään asiasta.
Me taidetaan olla aika eri ikäisiä. Sä kai parikymppinenä seksuaalista suuntautumista mietiskelevä ja minä jo viisikymppinen paljon parisuhteita läpikäynyt isämies.
En etsi enää suvunjatkajaa, vaan pelkkää tyydytystä. Ravintolat on täynnä parisuhteen hakijoita, sellaista en etsi.
Ymmärrä se poika!
Aloittajalta asialliset kommentit ja perustelut. Joku vaikkukorvasuvakki sotki asiaan muutakin, mutta toivottavasti ottaa opikseen.
Aloittaja, nimimerkki "Normimies34", muuttuikin yhtäkkiä viisikymppiseksi. Joku voisi väittää, että nimimerkissä tuo numero viittaa ikään, mutta se taisikin viitata sitten älykkyysosamäärään. Kirjoitusvirheistä päätellen se on jopa todennäköistä.
Kummasti vaihtui myös kirjoitustyyli, mutta pakkohan se on uskoa, että kysymyksessä on yksi ja sama henkilö kun niin kerran väitetään. Thai-paikoissa käyvät ovat tunnetusti kaikkein rehellisintä kansanosaa.
Hyvä aloitus. Olen kokenut samoja. Maksanut sen lisä 50 e thaikuille ja eivät viitsi kuin pari minuuttia hieroa sieltä Raha kelpaa kyllä.
Nyt käyn kerran viikossa paikallisella naisella ja Hän saa aina mut laukeamaan.
Muutenkin kokonaisvaltaista hyvänäpitoa ja aina jää hyvä mieli.
Olen onnellinen mies siinä suhteessa.
Sori kun en voi kertoa missä, koska se voisi olla multa pois ja nostaa hintoja.
Sen voin sanoa, että itse olen perheellinen, mutta en koe käyväni vieraissa, koska vaimo pihtaa. Miehet tietää kun panettaa on saatava laukaista. Tottakai myös netin edessä yksin toimin monesti, sekin on monesti ihanampaa kuin eukon haluama saunan jälkeinen pakkopulla.
En halua loukata vaimoani ja hiljaa salassa tyydyttelen tarpeitani.
Onko muilla miehillä samankaltaista menoa tai haluja???
Koskaan en ole käynyt niissä saunallisissa paikoissa. Millainen siellä on meininki?
Miuvakii kiinnostaa tuo ilmotuksissa ollu saunajuttu. Tuleeks sinne nainen mukaan ja mitä se maksaa ja mitä siltä saa?
saako taipaikoisssa muuten paukuttaa pakoputkeen
Saa paukuttaa vaikka varpaan väliin. On se kumma kum persläpi kiinnostaa. Luulis paskan hajun larkottavan kuumimman kiiman?