paula koras

Onko muille nähnyt?
2706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En voi missään nimessä suositella. Ihan hölynpölyä jutteli ja hyvin kärkäs. Kyseli soittajalta kovasti asioita ja, kun vastasin ”eikö sinun pitäisi se tietää”? Hän huulipyöreänä ihmetteli että eihän hän voi tietää??? Laittoi soittajalle luurin korvaan, kun kohteliaasti kyseenalaistin.

Äänestä

Ihmettelen Paulaan kohdistuvia herjauksia? Olen vuosia ollut Korakseen yhteydessä ja aina on nähnyt asiat oikein. Kiitos Paula !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öööö998 kirjoitti:

Onko muille nähnyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu