http://mvlehti.net/2016/10/08/siilinjarven-mielenosoituksessa-hairikoinyt-suvakki-oli-mv-lehdesta-tuttu-minna-lavikainen/
Eikö noita suvakkeja saada mitenkään kuriin................
Eikö noita suvakkeja saada mitenkään kuriin................
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Eikö noita rasseja saada mitenkään kuriin? Nuokin muutamat samat suomiensin älykääpiöt kiertävät jatkuvasti ympäri maata häiriköimässä, ja kylvämässä epäsopua eri ihmisryhmien välille!
http://mvlehti.net/2016/10/08/suomalaisiin-kohdistuvan-rasismin-kasvot-siilinjarvella-tanaan/
Eikö jo saada kuriin noita suomalaisia kohtaan rasistisesti käyttäytyviä ääliöitä. Mikäs ämmä tuo Lavikainenkin oikein on?
Tämä vääntö näyttää minusta lähinnä suomimiehiä vihaavat femakot vs suomimiehet -taistelulta.
Miksi suomimies pitää hävittää sukupuuttoon vaikka suomimiehet ovat rakentaneet tästä maasta hyvinvointivaltion jossa kaikenmaailman femakotkin saavat soittaa suutaan vapaasti? Ja tilalle otetaan ennemmin jotain vääräuskoisia kohtaan murhanhimoisia muslimeja kehitysmaista jotka ovat tulittaneet ja pommittaneet kotimaansakin raunioiksi ja tekevät varmasti saman myös Suomelle ennemmin tai myöhemmin!
Suomimies EI ANSAITSE tällaista syrjivää ja alistavaa kohtelua!!
Nämä nykyiset "Suommimiehet" eivät ole rakentaneet tästä maasta mitään. Ainoa mitä nämä nykyrasseraukat kykenevät koskaan tekemään, on vain tuo jatkuva riidankylvö!
Haista sinä huora somalihuoran ympärileikattua vittua ja tapa itsesi.
Sinä muslimin mulkkua imevä suvakki haista sinä paska.
Sinä tässä olet suurin riidankylväjä. Suomeahan rakennetaan KOKO AJAN!
Kekkonen kyllä olisi heitättänyt tuollaiset oman pesän paskaajat maanpetoksesta vankilaan. Ei kyllä vanhoina hyvinä aikoina olisi uskonut millaiseksi tämä maa menee... :/
Kekkonen olisi kysynyt ryssiltä luvan niinkuin nämäkin suomiensin-pääpellet.
Paikasta toiseen kiertävät suomi ensin pölöhökustaat kävivät tryyppäämässä ja häpäisemässä ittensä vaihteeksi savossa.