Saara Aallon epäsuosio on "lesbouden" syytä

Häntä ei mielletä eroottisena olentona vaan jonkinlaisena naispuolisena Peter Panina koska hän vielä itse sitä korostaa.

Ei ole uskottava lesbo muttei oikein eroottisella tavalla heteronainenkaaan.
162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hänethän on brittimediassa jo luokiteltu aivan oikein, eli maajussi joka ei tiennyt onko lintu vai kala, joka sitten päätti lennosta vaihtaa itsensä lesboksi kun maaseudulta kaupunkiin muuttaessa niitä hämmästyttäviä olentoja näki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikiinnostalesbot kirjoitti:

Häntä ei mielletä eroottisena olentona vaan jonkinlaisena naispuolisena Peter Panina koska hän vielä itse sitä korostaa.

Ei ole uskottava lesbo muttei oikein eroottisella tavalla heteronainenkaaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu