3 kk vanha suhde pysähtyi kuin seinään. Mies oli tapaillut exäänsä selkäni takana. Asia juteltu ja mietin nyt mitä hän oikeesti minusta ajattelee? Minulla olisi tarjolla toinen mies joka haluaisi treffeille. En tiedä mitä ajattelen ja mitä teen?
Boltsille kysymys
tummaponskaripää
773
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Lähe vua sen toisen matkaan antaa nykyses vua exänsä kans hääräillä iteppähä tiesä valihti
Sain sinulle tarot korteilla. Yölliset tapahtumat. Lepo ja rauha sinulle. intuition voimalla luotu koti.. Vaistomaiset valinnat myöntätunto tähän mieheen.
Hänellä vaihteleva elämäntyyli. Vanhan ja uuden sekoittaminen yhteen.
Oletko pakkotilanteessa tähän mieheen. Pitäisi jos otat tämän miehen vastaan ottaa itsellesi uutta luova asenne.
Mutta tämä mies joka haluaisi treffeille. Luo elinikäisi suhteita. Hänellä ajatusten valppaus. Sinun pitää nyt valita itse, joko menet tuohon vaikeaan tai tämä treffi mies. Itse tietää sinä onko haluja minne päin . Suhde onnistuu kun rakastat, ja haluat mies ei hyötytarkoituksessa vaan tosi halulla, joka asiassa. Kumpaa haluat rakastelemaan esim.? Kumpi antaa huomion ei häviä on rehellinen aina tavoitettavissa??. Ota selvää mene treffeille tämän uuden miehen kanssakin. Jos tämä mikä nyt ollut entisen kanssa sinäkin voit koittaa kumpi tuntuu paremmalta.
Lykkyä tykö:-O
Vastasin vain sinulle. En muille.
Kiitos, nuo yölliset tapahtumat ovat pelottavia. Toivon että niitä ei enää olisi, tosin vaistoan että jotain täällä on. Minulla vahva intuitio, valitsin kodin sen perusteella. Rakkaudella yritän tästä kodista tehdä vihdoinkin oikean kodin jossa sielu lepää. Tosi on että myötätuntoa/empatiaa tunnen tuota miestä kohtaan, mutta pohja on tippunut pois. Käyn kurkkaamassa tuon toisen :)
Paljon kiitoksia sinulle sekä lämmintä ja värikästä syksyä
Kiitos myös sinulle nim.merk "antaa palaa" . Näin me teemme :)
Moikka.
Sellasta se on kun hehku loppuu ja todelliset luonteenpiirteet rupee näkymään niin muistuu vanha puoliso mielleen. Niin on tossakin jutussa käynnyt. Hetken huormio on lopullinen turmio joillekin. Tossa ei kummiskaan käynnyt niin koska vanha huoli takaisin. Näkyy hänellä ymmärrystä ja rakkautta olevan oikeasti. Unohda vanha ja mene treffeille uuden miehen kanssa jos tarjous on vielä voimassa jos ei ole niin katsele muualta uutta suhdetta.
Tsemppiä toivottavasti onnaa.
Kiitos Boltsi, näin se on tehtävä. Minulla tunne että hän tapailee entistään vaikka sanoo että ei ole ollut hänen kanssaan missään tekemisissä enää. Uuden kanssa tarjous on voimassa, annan hänelle mahdollisuuden.
Kiitos ja ihanaa syksyä sinulle !
Voe voe...mitä ponskari tarkoittaa...???Onneton juntti yrittää vieläkin päteä että syntyi Hgissä,syntyi Hgissä koska äiti oli Lapinlahdessa mielentila-tutkimuksissa.Se siitä...