S sä saat mut sytymään

Todellakin saat. . . .
1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Sirpakin siivoaa

Äänestä

Älähän vittuile toisaalta osaat sen hyvin!

Äänestä
  • Sä se jaksat kantaa kaunaa palstalla! Yritä ny hyvä mies päästä yli!

    Äänestä

Mullakin on sinipiika. Se on minusta kätevä. Sieni pitää uusia aina joskus. Ainakin sitä on helppo käyttää ja puhdasta tulee. Mitä tulee S-naiseen, niin kyllä sytyttää.

Äänestä
  • Sinituotteet on käytössä hyviksi testattu.

    Äänestä

Ei suju siivous.

Äänestä

Vaalea s

mmmmmmmm

Äänestä
  • Voitko vähän kertoo enemmän tuntomerkkejä?

    Äänestä

Meneekö Pohjanmaalle? Vai minne? Kerro heti.

Äänestä
  • Kyllä!!

    Äänestä

Etkö tarvii bensaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinilläsiivoussujuu kirjoitti:

Todellakin saat. . . .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu