Kannattaako hankkia, vai onko talvikeleillä pärjännyt muut muut ilmankin?
Tyrkyttivät nääs huoltamolla nice-to-have kapistuksena. Viidelläkympillä sais asennuksineen talvirenkaiden vaihdon yheydessä. Keula on kuulemma sen verran avoin että suoja vähentää mottoritilan paskaantumista ja kone lämpiää nopeemmin pakkaskelillä.
Mulla ei aiemmin ole ollut muun merkkisissä autoissa tällaista viima/maskisuojaa. Oon niitä kyllä nähnyt käytettävän. Ei ole mulla katospaikka käytössä työpaikalla, joten neuvoja kaipaan.
Swift 2013 TT maskisuoja?
Juustikki11
7
94
Vastaukset
- Susuki
Käytkö muka paskalla moottoritilassa?
- SUPERBastu
Kyllä VW:n kätöstyksiin on syytä hankkia, että saa kabiinin lämpimäksi pakkasilla!!
- Narvinokalla
Prisma myy paljon banaania, siellä notkuu usein noita skodarehveleitäkin kyselemässä käytettyjä banskulaatikoita. Siis sinne jonon jatkoksi.
- sdjjsljflkskld
Räsymatto konepellin päälle päivän ajaksi 70-luvun tyyliin...
- tötteröt
Totta kait jos kajuutas tuntuu viileeltä ja on diesel tai turbo kone!
- Kapteeni--
Autossa ei ole kajuuttaa!
- massinsuoja
Mullakaan ei ole kaatopaikkaa käytössä työpaikalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1981562Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1231298- 531077
- 72975
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52893- 58893
- 106882
- 45879
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 82820