Laitetaan tämä nyt tännekin. Eli, meillä on avovaimon kanssa erittäin antoisa seksielämä ihan keskenämme, mutta nyt on nostettu esille kimppaleikit. Hän on vähän epävarma että olisiko valmis mua jakamaan vieraan kanssa, mutta ilmeisesti alkaa lämmetä ajatukselle. Alunperinkin juttu lähti liikkeelle hänen toiveestaan saada toinen mies mukaan. Itse olen ollut koko ikäni hetero, mutta tuossa joku aika sitten annoin sänkypuuhissa avokille vapaat kädet ajatuksella että oon valmis kokeilemaan paljonkin. Antauduinkin sitten hänelle aivan täysin ja annoin naide itseäni dildolla. Loppuhuipennuksena häntä naidessani nain itseäni dildolla ja sain aivan mahtavan orgasmin. Aikaisemmin en ole ollut kiinnostunut miehestä kolmantena, mutta nyt olisin valmis jakamaan avovaimon toisen miehen kanssa, nimenomaan bi-miehen kanssa jotta pääsisin itsekin kokeilemaan. Tietenkin käy myös toisinkin, siis toinen nainen mukaan, ja paritkin mun puolesta tervetulleita. Avovaimon mielestä mun bi-uteliaisuus on aivan ok, on ehkä jopa kiihottunutkin ajatuksesta, mutta hänen kannastaan toisesta naisesta tai parista en ole aivan varma. Onko kellään samanlaisia kokemuksia/ajatuksia? Mulle täysin uusi alue, joten kommenttia kehiin niin saadaan keskustelua.
Kimppa kiinnostaisi.
Pete_82bi
399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kauan meilläkin asiaa veivattiin ja vaimoa selvästi ajatus viehätti vieraasta. Lopulta sitten ensin yks kaveri pääsi saunassa vaimon kimppuun kun jätin ne kaksin. Toisella kerralla oli sitten tuttu pari mukana. Näistä kokemuksista viisastuneena voin sanoa, että kannattaa puhua etukäteen mitä haluaa mitä ei ja mikä on sallittua. Aina meinasi joku loukkaantua tai tuntea ulkopuolisuuden tunnetta. Muutama hyvä kerta tuli sitten, kunnes alkoi tunteet herätä naisten kesken jolloin todettiin parhaaksi puhaltaa peli poikki.
Ajattelin tuota et miten käy tuttujen kanssa.. Olisko vieraiden kanssa parempi jos löytyisi varteenotettavia vaihtoehtoja? Tietysti tietyt kriteerit pitäis täyttyä. Itse ainakin miettisin millaiselle ihmiselle "neitsyyteni tarjoan"
Ps,,mistäpäin olette,,,kiinnostais ei kokemusta