Bysichät jees

Chättii ouluu ja takas
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kahi

1Äänestä

Jääähyä

Äänestä

Missö on bassot ja savuttajakone missä on dkskoballs mussä on bileet mikä pussy tää on

Äänestä

Haluisiko joku tmritari pelastaa neidon hädästä ja antaa kylmän huurteisen olvin..? ;)

Äänestä

Hevoset ja ponit sekä porot*

Äänestä

Kahis oli edes kalija

Äänestä

140/38, onko normaali? Menkat ei oo kyl alkanu.

Äänestä

22.10.

Äänestä

Koska ollaan perillä? Juomat loppuu kohta

Äänestä

Myydään 3vuotias poni rakastavaan kotiin lopetin ratsastuksen. Pistä viestiä yv 0405400976

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maigens kirjoitti:

Chättii ouluu ja takas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu