Olen käyttäytynyt kuin barbaari

Pieniminä

Olin ennen todella itsevarma ja se johtuu suuresta koostani. Olen siin nyt 23 vuotias, 189 cm pitkä, painan 130 kiloa ja olen lihaksikas ja vahva.
Pidin alle 180 senttisiä miehiä naurettavina ja käyttäydyin heidän seurassaan törkeästi. Annoin kuulua mitä mieltä olin heistä.

Sitten tälläinen reilusti alle 180 senttinen menetti hermona. Minä vain nauroin kunnes se tapahtui. Olin kulmassa polvillani tiukassa otteessa päästäni miehen kyynärtaipeessa enkä voinut mitään. En voinut käsittää miten kukaan voi olla niin vahva. Kuin gorillan otteessa. Kun mies päästi pois niin tajusin välittömästi kuinka olen käyttäytynyt. Hävettää vaikka en ole enää käyttäytynyt kohta vuoteen niin. Jokainen on arvokas eikä kukaan ole toisen yläpuolella. Pyysin facessa kaikilta anteeksi ja ihmiset ovat ymmärtäväisiä. Hävettää silti aina kun tapaan heitä. Minä olin se pieni ja heikko.

1

205

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ruma--nainen

      Niin olethan naiseksi melko kookas, mutta itse olen 164cm ja 50 kiloa ja olen äärimmäisen raskas ja rotevarakenteinen ja mulle on sanottu tämä ihan pillulapsesta asti. Tottakai mun voimatkin on olleet rotevan ison miehen voimat ja vaikka en ole koskaan bodannut, käynyt kuntosalilla tai tehnyt yhtään mitään niin lihakseni ovat massiiviset. Isossa luustossa kun on titenkin isot lihaksetkin. Tapellu en silti ole, vaikka voimillani olisin saattanut kumoon kenet tahansa miehen. Omaan silti naisellisen luonteen ja olemuksen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3918
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      356
      3041
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      13
      1967
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1675
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1119
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      964
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      39
      884
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      831
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      70
      808
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe