Varmaan haminalaisillekin jo riittää?

Jihadistit ulos haminasta myös, eikö?

https://www.youtube.com/watch?v=ZPBuiMpE_OQ
684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kyllä näin on, kaikki haminan kin matut pitäs viedä ulos suomesta sipperiiaan, tai ainakin jonnekin pakoloisleireille, ja perheet sitä samaa islami paskaa valitettavasti. Kuulemma viimeviikolla matut sytyttäneet roskiksen palamaan haminan terveysasemalla, ei mul muuta.

Äänestä
  • Se jätkä on oikea klouni ihan livenä jota pelkää lapset sekä aikuiset on se vaan nii rumanäköinen kommunisti pelle et huhuh oikea punikki jolla geenit pitkin lakanoita ruiskahtan tekovaiheessa

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


matutulos kirjoitti:

Jihadistit ulos haminasta myös, eikö?

https://www.youtube.com/watch?v=ZPBuiMpE_OQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu