Koska SLAM maksaa takaisin kavaltamansa lomarahat?

Sisäänpäinmenneetmunat

Liiton miehet kaivoi vuosikymmeniä persettä hallilla ja löysäilivät. Nyt olisi mikrofallosmiesten klupin eli SLAMin aika maksaa velkansa takaisin. Lomarahat maksuun kaikilta mikromunamiehiltä jotka luki pornolehtiä ja keitteli kahvia vuodet ja nosti palkkaa.

6

192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ArtteWiskari

      Ja IAU samaa pienimunaisten reppanoiden ja päähänpotkittujen ryhmää ja vielä laiskempia "työntekijöitä". Maksuun vaan kaikki niiltäkin.

    • Olaviexfinnairi

      Vittu saatana mitä tekstiä

      • liitomiehetalintapaskaa

        Olavilla alahuuli väpättää. Silittäiskö SLAMin pikkumunat vähän Oltsun persposkia.


    • voihanperkele

      SLAMin sota taitaa olla vain yhden miehen vikinää ja sellaista "toisesta korvasta ulos" -laatuista paksua paskaa.
      EIkä näytä äijä mikään järjen jättiläinen olevan eikä tajuavan työelämästäkään mitään kun katsoo MTV3:n vanhaa dokumenttia missä päähänpotkitut ukot vikisevät vakautussopimuksesta.

    • 038

      putki päällä slamin sankareilla?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      250
      4526
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      124
      2961
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2722
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      74
      1700
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      105
      1543
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      17
      1437
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      52
      1285
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      92
      1216
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      202
      1067
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1055
    Aihe