Miten minusta tuli lihava?

Vieras28

Olen 22-vuotias nainen, jolla on pituutta 174 senttiä ja painoa 105 kiloa. Olin pienenä normaalipainoinen koulun alkuun asti. Aina kun sain hyvän koearvosanan, sain kympin rahaa, jolla kävin itselleni ostamassa herkkuja ja napa paukkui myös viikonloppuisin. Mulla oli perjantaina karkkipäivä ja sain aina pienen karkkipussin. Mulle kuitenkin annettiin kymppi myös viikkorahaa, yleensä sain myös mummilla kympin siihen päälle ja sillä hain lauantaina kunnolla karkkia. Valehtelin meneväni kaverille, mutta oikeasti menin lähikauppaan ja siitä lähimetsään syömään herkkujani. Kotiin tullessa olin tosi täynnä, kun olin vetänyt napaan kahdenkympin edestä nannaa ja siellä valitin täyttä vatsaa sängyllä, housujen nappi auki ja paita pois päältä. Kun olin kaksitoista, painoin 75 kiloa ja kokoajan huomauteltiin painosta. Vanhemmat teki paljon työmatkoja, kun olin yläasteella ja silloin käytin yksinoloaikaa naposteluun, ja lihoin oikein reilusti. Nyt olen siis 105 kiloa.

6

343

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Omavikasss

      Toi kuulostaa siltä että itte halusit lihottaa itsEsi tohon kuntoon.

    • B0ssl1f3

      Ootko gainer? Löytyykö ig, kik, snäp? Onko makkaramaha vai säkki/pömppis? Entä selkämakkaroita?

    • HyiHelvetti

      Karsee puhju olet....Haisetko väkevälle sillille vielä sen lisäksi että olet kunnon fat?

    • S6V

      Mäkin oon käyny kaupassa ostaa kaikkea syötävää ja ihan sen huviks että lihoasin vähän xD kun mun kaveritkin haluaisi että lihottaisin niin ei se haittaa.(pojat)

      • namianaamaan

        Aloittaja vastasi itse omaan kysymykseensä.


    • A123H123J

      Sokerit pois niin eiköhän asia korjaannu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      110
      2311
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      23
      1014
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      912
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      906
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      583
      855
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      738
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      68
      641
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      30
      627
    Aihe