Nyt Raumalla matut raiskasivat

Poliisi epäilee kolmen ulkomaalaistaustaisen miehen käyttäneen seksuaalisesti hyväksi alaikäistä suomalaista.
1660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Persut ne siellä olivat asialla. Tunnetusti 11 prosenttia persuista on raiskaajia.

Äänestä

Onkohan Taas ollut Demari asialla kuten Oulussa hiljattain oli

Äänestä

Persujahan nuo raiskaajat oli. Ei se niistä ulkomaalaisia tee, vaikka niillä onkin vahvat juuret volganmutkassa. Pitkää ovat olleet työttöminä Suomessa vetelehtimässä ja raiskaamassa ihmisiä. Udmurtian Suomalaisia ne oli, näitä persuja.

Äänestä

Me Perussuomalaiset emme hyväksy enää tällaista. Tulemme tekemään tällaiselle lopun

Äänestä
  • Annatte puiskaaja Ratkoselle kenkää?

    Äänestä

Äänestämme entistä sankemmin Perussuomalaiset puoluetta

Äänestä

Tietojeni mukaan ollut 13 vuotias tyttö joukkoraiskauksen kohteena tänään Raumalla

Äänestä
  • Namit mielipuuhassaan. .

    Äänestä

Muut paitsi Perussuomalaiset suojelee matuja

Äänestä

On hirvittävää kun suvakit ovat ottaneet ja ottaisivat lisää raakalaisia maahamme. Ei perussuomalainen voi hyväksyä tuollaista

Äänestä

Euroopassa on jo 6000 ISIS miestä näin kertoi tv-ssa arabi virkamies. Tämä tulee olemaan sellainen joka ajaa monen maan kaaokseen kuten pohjolan..

Äänestä

Matut jälleen ei päivää ettei jokuraiskata.

Äänestä

Raumalla järjestetään mielenosoitus raiskatun kolmetoistavuotiaa puolesta jotka kolme matua joukkoraiskasi .

Äänestä

Hyvää vaalityötä Persujen puolesta.

Äänestä

Miksi ihmeessä Vasurisuvakit puolustavat raiskaajia jollei olis MV-lehteä näidenkään raiskaajien nimiä ei olisi mainittu.

Äänestä

Kun luin tuon uutisen ajattelin ei voi olla totta,kolme mustaa miestä raiskaa valkoisen lapsen,mutta totta se on ja nyt ovat nimet tiedosssa keitä nämä roikaleet ovat,vieläkö kiinnostaa tämäntapainen kultturirikastuttaminen ei minua ainakaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


HerätysSuvakitNyt kirjoitti:

Poliisi epäilee kolmen ulkomaalaistaustaisen miehen käyttäneen seksuaalisesti hyväksi alaikäistä suomalaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu