mä olen tässä pohtinut..kuin moni nainen nuolee esim. suihinottaessa tms. rakkaansa pyllyreikää..käsittelee jotenkin erityisesti eturauhasta..mä en ole ikinä sitä itse tehnyt.. eräs yllätti minut ja sain 'pienen' käsittelyn myös tähän reikään..ja aloin miettimään tän yleisyyttä..
eli nuolet sä miehesi pyllyä..kuin hoitelet tän siisteys puolen jne.. mua vähän tää kakka-politiikka haittaa...neuvokaa fiksumpina! asiallisia viestejä kiitos.
eli nuolet sä miehesi pyllyä..kuin hoitelet tän siisteys puolen jne.. mua vähän tää kakka-politiikka haittaa...neuvokaa fiksumpina! asiallisia viestejä kiitos.
Vastaukset 13
Vanhimmat
En syö paskaa.
Olen nais puolinen, mutta mie en ees ota suihin. MUTTA! Kun mun mies lipoottaa menemähän, nii kyl se joskus ihan sielt kakkospesältä asti nuolaasoo, ja tuntuu pojat aikasta kivalta!
No mikä se tämmöinen emäntä on, jolle ei nahkafagotti maistu! Kaikkea sitä onkin...
Onko ihme jos miehesi jonain päivänä lähtee?
Eihän tuollainen nainen edes ansaitse saada suuseksiä, HYI HÄPEÄ!!!!!!!
Ällöttävää tuollainen touhu. Otat muttet anna, todella tyypillistä. Katso peiliin.
N20
rajoittuu tuo homma kyllä nmeikäläisellä kylppärin puolelle; mutta suihkun seassa ei ongelmaa - ei suolessa koko ajan tavaraa ole - kyllä se yhden session puhtaana pysyy. Ei saippuaa - iho aika herkkä sieltä
Haluisin antaa miehel eturauhas ja välilihan-kaut nautintoo..mut ku ei exä eikä nykynen o suostunu...sanoo et kutiaa,eikä suostu et perseeseen laitetaann jotain..
ni ei sit väkisin--harmittaa vaan heidän puolest.sillä monet sanoo et antaa mahtavat lisäpotkut...
tietty kun en o ikän tehny mitään tollast nin pelottaa et mokaan täysin....
Kuule, mieti miten haluisit miehes sen sulle tekevän? Mukaellen vaan, kyl sen aika nopeesti huomaa, mist toinen tykkää ja mist ei
nii-in..kait sit joskus..ku poikaystävä suostuu..jos ikinä suostuu!!!tai sit jos kohdal tulee sellane mies...
Sitaise poikaystäväsi kädet ja jalat vaikka kylpytakin vyöllä ja sukkahousuilla tai millä tahansa improvisoidulla välineellä sängynpäätyihin/sängynjalkoihin kiinni. Sido silmät. Ilmoita että nyt hän saa erikoisherkkua. sit varovasti ja muualtakin hellien teet sen johon pyrit. Vaihtoehtoisesti käsittele häntä kuin "tuhmaa poikaa" ja tee se muka väkisin.
en ole ite ehdottanu sitä miehelleni, mutta olen kiveksiä hyväillessä koskenut alempaa ja jopa pyllynreiän kohdalta. mitään en ole sinne vielä työntänyt, mutta toivottavasti siihenkin päästään. ;) on näyttänyt tykkäävän tähän mennessä. katsotaan mihin päädytään. hitaasti hyvä tulee
Älä alota tuota paskaputken ropelointia.
Kohta miehesi ryhtyy vielä homo hommiin.
Ja sitten vielä tuo kynsi hygieniakin.
YÄK!
Minä tykkään kun naiset koskettelee pyllynreikääni kun ottaa suihin tai kun naidaan, se on kiihottavaa. Ei oo vaa kukaan nuollu sitä vielä, se vasta oliski kiihottavaa. Miehesi ei varmastikkaan vaan kehtaa. Puhu sille ja sano ett kokillaan ja myös että on ihan rentona. gutaa se tekee.
...yleisempää kuin moni osaa kuvitellakaan. Olen itse mies ja tyttöystäväni kanssa harrastamme tuota "kakkospesän" kiusaamista kielellä, huulilla ja sormilla sekä puolin että toisin. Ja voin kertoa kaikille epäileville, että antaa todellakin lisäpotkua sänkyleikkeihin! =)
Jostain syystä monilla on vain se harhakäsitys, että "B-rapun" nuoleminen ja suuteleminen on jotenkin likaista jne. Mutta; itse asiassa se ei ole yhtään sen likaisempaa kuin suuteleminenkaan! (Olettaen, että paikat ovat puhtaat!) Ja tämä on FAKTA!!!
Miehinen harhakäsitys on taas se, että jos antaa naisen työntää peppuunsa esim. sormen tai ehkä jopa dildon, on automaattisesti homo tai ainakin bi-seksuaali. Itse olen 100% hetero ja tunnustan, että tyttöystäväni kiusaa "B-rappuani" myös dildolla, eikä muuten tunnu ollenkaan pahalta! Päinvastoin! ;) Silti en koe itseäni homoksi tai bi-seksuaaliksi, eikä minusta sellaista tule! (Enkä sano tätä syrjiäkseni seksuaalisia vähemmistöryhmiä - ihmisiä ovat siinä missä muutkin!)
Seksi on nautinnon tuottamista ja saamista puolin sekä toisin ja jokaisella on lupa käyttää siihen niitä keinoja ja kikkoja, joista itse pitää ja joista saa parhaat vibat. Eikä se tee kenestäkään homoa tms.
Ei muuta kuin rohkeasti kokeilemaan! =) Suosittelen lämpimästi niin miehille kuin naisille!