Nyt kerjää koko Suomen hallitus Presidenttiä myöde

samanlaista kohtelua kuin Georgia ja Ukraina, niin fiksuja ja viisaista "johtajia" meillä on.

Voi vittu !!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sotakiimapersut ja kokoomus..

Äänestä

Kusta on noussut päähän kokkareilla ja persuilla. Aivan käsittämättömiä puheita, kuin olisivat maailman herroja. Ei jätkät ole enää terveitä.

Hallitus kaatoon ja heti. Eduskuntaan on pakko saada järkeviä ihmisiä.

Äänestä
  • Nyt ne uhkaa jo Venäjää pakotteilla!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VarsinaisiaOsaajia kirjoitti:

samanlaista kohtelua kuin Georgia ja Ukraina, niin fiksuja ja viisaista "johtajia" meillä on.

Voi vittu !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu