Tämän aamun paikallislehdissä toisessa kerrottiin matujen joukkoraiskanneen lapsen. Toisessa lehdessä aukeaman kokoisessa haastattelussa naisihminen kertoo kutsuvansa tätä matusakkia kullanmuruikseen...
oksettaa!!!
15
299
Vastaukset
- Cgfhjg
Kuinka paljon näitä tarvii tapahtua et ihmiset ymmärtää.. lapsen omaisille voimia..
- Hgftujh
Niin ja lapselle
- Vedetään_nenästä
Kauhea kohina ja vinkuna pienestä yksittäistapauksesta!
- Totuusjulkis
Faktat kehiin! 14v on teini, ei lapsi. Oli tammikuusta asti jakanut niille persettä kaverinsa kanssa. Sitä en tiedä mitä nyt tapahtu, raiskaus vai rahastus.
- oksettaa2
Teki matut miten härskejä rikoksia tahansa, niin aina jostain ryntää esiin vialloinen ihmisryhmä syyllistämään uhrin. Ei pysty käsittämään?
- Jhjhbjjhj
Ei nyt silti tarvitse liioitella asioita, mitä on kuullu. Ällöttää tommoset puskissa kasvaneet liiottelijat ilman mitään faktatietoa! Et taida olla kovinkaan pidetty ihminen, koska juoruut ja liiottelet muista ihmisista paskaa.
- hggfddddfxxc
Jalkavaimot hiljaa!!!
- jjjjwffgbl
Jhjhbjjhj kirjoitti:
Ei nyt silti tarvitse liioitella asioita, mitä on kuullu. Ällöttää tommoset puskissa kasvaneet liiottelijat ilman mitään faktatietoa! Et taida olla kovinkaan pidetty ihminen, koska juoruut ja liiottelet muista ihmisista paskaa.
Avaa v..u silmäs jo vihdoinkin!
- pierettää
mistä tiedätte tekijöiden olevan turvapaikanhakijoita.Kyllähän Suomessa on muitakin
"ulkomaalaisia"- dwdwdwdwdw
Polskeja ja töissä.
- hyirasistit
rasistista vihapuhetta.me suvaitsevaiset haluamme lapsillemme lisää rikastusta.hyväksykää vieras kulttuuri.
- Vähäneroa
Lehtijutun nainen kutsui kullanmuruikseen tätä tuntemaansa syyrialaisperhettä. Ei Rauman raiskaajia.
- suvaitkaa
samaa paskaa kaikki.
- artisti2020
Suomalaiset naisministerit vihaavat muita suominaisia. Heistä on ihanaa, kun suomalaisia tyttöjä ja naisia raiskataan.
- vääräpalsta
Vanha lapsellinen väite, että joku hyväksyy raiskaukset.
Sitäpaitsi täällä palstalla pitäisi käsitellä Harjavallan asioita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site896074Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524452SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963799Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73543Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1012628SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352429Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val51489