Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tallilla sattui

Kiskoin äsken tallilla kokopäivän jalassa olleita sisältä märkiä saappaita ja ähkimeseni seurauksena tuli kuset housuun.Tuntui kiihottavalta.Onko muilla samanlaisia kikemuksia ?
2209
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mua kans kiihottaa housuun pissaus.Usein tulee hädän tullen vaan päästettyä "vahinko" housuun,ja vielä kun joku nainen sen huomaa,niin sitä kivemmalta se tuntuu...

1Äänestä

Kerro että miten sisältä märät?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kivaa12 kirjoitti:

Kiskoin äsken tallilla kokopäivän jalassa olleita sisältä märkiä saappaita ja ähkimeseni seurauksena tuli kuset housuun.Tuntui kiihottavalta.Onko muilla samanlaisia kikemuksia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu