Seat Leon FR & Xcellence Facelift Feature Review Exterior/Interior 2017 new neu
https://www.youtube.com/watch?v=NkgKL4BkdIU
Facelift Leon
2
126
Vastaukset
- Leonedelleenhieno
Hieno esittely. Täytyy sanoa, että on kevyin facelift mitä olen autoissa koskaan nähnyt. Sinänsä kyllä todella hyvä asia etteivät lähteneet onnistuneesti muotoiltua autoa muuttamaan käytännössä yhtään. Sinänsä kiva, että on tullut hienompaa tekniikkaa mm. kosketusnäyttöön niitä arvostaville, mutta muuten uudistukset ovat olleet todella pieniä kosmeettisia juttuja. Hyvä näin, sillä mitään ei ole pilattu.
- Hyvä_auto
Täysin samaa mieltä. Leon on todella tyylikäs tällä hetkellä, joten hyvä ettei muutoksia ole juurikaan tehty. Seatilla on todella design hallussa! Seatit ovat nykyään myös todella laadukkaita mutta edullisia, joten auto on todellinen järkivalinta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-125666Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825299- 1253334
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin883253- 1181044
- 561020
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.130952- 43736
- 37735
- 23679