Kyllä naiset ovat miehiä enemmän huolissaan jos halosen kaltaiset "naiset" häpäisevät suomalaisen naisen ulko- ja kotimaassa.
http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/halonen_haastattelu-56734
http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/halonen_haastattelu-56734
Vastaukset 9
Vanhimmat
Halosta ei olisi halosen mielestä arvostella, vaikka vaatteetkin oli kuin variksenpelätillä vaikka edustusrahaa enemmän kuin riittävästi, mikä nyt nykyiseltä presidentiltä on otettu pois.
http://yle.fi/uutiset/3-9224899
Turha ämmän lässyttää, Hilarilla ta haloskalla on valtava ero!
Stasi-noita ja Hilary! Ha hah haa
Nimimerkit oksettavaämmä ja äpärälesboon ovat saman mielisairaan ihmisen nimimerkkejä. Ei hän nytkään ole ymmärtänyt lukemaansa.
"Suomensuomalainen" lienee tavja itse. Päivystää s24:ssä ja kirjoittelee outoja.
Outomieli -nimimerkki sopii sinulle, kun et itsekään tiedä mitä mieltä asioista milloinkin olet.
Voisit edes kerran yrittää kirjoittaa jotain mikä pitää paikkansa eikä ole sinun outomielesi kokoonkeittämää tuubaa.
Kyssäniska eläinseksuali on niin tyylikkäänä mielestään, peniksen kalossit vanhat jalassa ja ....
http://pin.it/rYHSLBu
.
Lesbohan se on,
http://www.gaytoday.com/garchive/world/020800wo.htm
Compiled By GayToday
Pro-GLBT to Foreign Ministry
European parliamentarians had positive words for fellow MEP Alexander Stubb
http://www.ukgaynews.org.uk/Archive/2006dec/1402.htm
Tarja Halonen, a Social Democrat, is also a former chairwoman of SETA (the Finnish National organization for Sexual Equality) and a member of the International Lesbian and Gay Association (IGLA).
International Lesbian and Gay Association (ILGA). On järjestö joka vaatii poliittisia ja taloudellisia etuja seksuaalisille vähemmistöille. Siihen kuuluu jäseninä myös jäsenjärjestöjä, jotka avoimesti tukevat lasten ja aikuisten välistä seksiä ja ajavat pedofilien etuja.
Mitä hetero tekee Internationala Gay and Lesbian Associationissa? IGLA:aan kuuluu mm. NAMBLA (North American Man Boy Love Association)
Miksi nimimerkki "lesboelukkankäyttäjä" mainostaa täällä järjestöä, johon hän itse kuuluu?
Stasi-ämmä kehtaa kulkea ihmisten seassa.