Tekisi mieli kirjoittaa

jotakin, mutta kun ei oikein rakastuneena pysty m>n
7112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

rakastua?

Äänestä

Niin sä luulet et pesää tulee sulle niin kuin manulle illallinen? x))

Äänestä

Suutelen nivusiasi....

Äänestä

Tuohan on kaunista.

Äänestä

Toi ei sitten ollut minulta vaikka sillä mitään merkitystä tietysti ole.

Äänestä

Okei... hyvä, että saat kirjotettua edes jotain.
Miss you.
Love, me.

Äänestä

No ollaan ihan "hiljaa" vaan sitten. Ei poikkeusta päivärutiiniin. ;)
Mut et voi väittää ettenkö olis puhunut sulle jotain. Totaalisen mykkä en siis ole.
Ps. Kiva ilme sulla oli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veitosansydämestäni kirjoitti:

jotakin, mutta kun ei oikein rakastuneena pysty m>n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu