Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Millainen on hyvä suihinotto

Kertokaa hyvät naiset mikä on teidän mielestä hyvä suihinotto, eli mitä teet naisena miehelle. Miehet taas mikä teistä on hyvä suihinotto ja mitä toivotte naisen teille tekevän. Minun vaimo antaa esim: eturauhas hierontaa samalla ja hieroo kiveksiä kevyesti, ei tarvitse kauan odotella kun lasti lähtee vaikka kuinka yrittäs pidätellä. Asiallisia vastauksia kiitos, kuitenkin todennäköisesti eräs kirjoittelija tarjoaa löylykauhaa perseeseen mutta ei kiitos!.
6526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei kait se oo muuta ku ämmä avaa kitansa ja hotkaisee melan naamioon... Jonkin aikaa meisseliä naamioituaan on ihan ok heittää roinat nieluun.

1Äänestä

Tärkeintä on, että nainen näyttää myös oman nautintonsa kun ottaa suihin. Tilanteesta riippuen sit valitaan asento jossa nainen imuttelee. Parastahan on jos nainen antaa laueta suuhun ja vielä nielee lastin. Itse en pidä hirveästi siitä, että käsillä runkataan samalla kun imetään vaan pelkkkää suuta ;). Syväkurkkuisuus on myös mahtavaa, mutta kovin moni nainen ei sitä osaa. Eikä suikkaria saa lopettaa kesken vaan aina loppuun asti ja sit jatketaan vaikka sillä, että itse nuolen naisen. Ja ehdottomasti erikseen eikä 69:ssä. Molemmat saavat siis nauttia rauhassa omasta nautinnosta ja nautinnon antamisesta toiselle ;).

Äänestä

Nämä kaikki nyt oli enemmän mistä mies tykkäisi. Voisiko naiset kertoa minkälaisesta suuseksissä he tykkäävät ja mitä haluaisi että tekisin jotta saisivat mahdollisimman suuren nautinnon, eli mihin koskettaa, mistä kevyesti pureskelee, mistä nuolaisee ja imee.

Äänestä
  • Suihinotossa nainen ottaa suuhun. Jos mies nuolee/imee niin se ei ole suihinottoa.

    Äänestä

Mites jos menisit haaveilemaan saunaan ja ottaisit sen kauhan kätees.....

Äänestä

no, munia kun nainen oikein himossaan nuolee; niin hyvveehän tuo tuntuu tekevän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyytyväinen-mies53v kirjoitti:

Kertokaa hyvät naiset mikä on teidän mielestä hyvä suihinotto, eli mitä teet naisena miehelle. Miehet taas mikä teistä on hyvä suihinotto ja mitä toivotte naisen teille tekevän. Minun vaimo antaa esim: eturauhas hierontaa samalla ja hieroo kiveksiä kevyesti, ei tarvitse kauan odotella kun lasti lähtee vaikka kuinka yrittäs pidätellä. Asiallisia vastauksia kiitos, kuitenkin todennäköisesti eräs kirjoittelija tarjoaa löylykauhaa perseeseen mutta ei kiitos!.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu