Tosin anonyymisti. En mä ole niin vihainen siitä kuin esitän. Tietyt asiat pitää kuitenkin tehdä selväksi kovemman kautta että eivät ala tulla tavaksi. En tiedä kuinka paljon painetta pitää kiristää että se oppi takaraivoon menee, joten pysyn tiukkana.
Ok myönnän!
HullunIhastunutSilti
10136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Taas kaksi viestiä KALASTELU PASKAA! SAMA MINUUTTIKIN.
Ei ole kyllä yhtään
kostoelää
25.10.2016 15:39
paskasakkia ikävä. Hyi vittu miten tyhmiä, oksettavia, kieroja, kaksinaamaisia kusipäitä olitte. Oikea idioottien lauma, omaa etua ajavien kerho, vailla minkäänlaista käsitystä
missä mennään, mitä tehdään. Edestänne vielä löydätte!
Kui pitkääs meinasit viel jatkaa tuota?
Jaa mistä.
Kuulostaa heprealta.
Kehen sinä olet hullun ihastunut? Vähän annat vinkkiä, jotakin, niin on helpompi unohtaa. Enkä yritä edes keskustelunavauksia. (Ei tuollainen ole ollenkaan mukavaa, vaikkei meillä mitään suhdetta olekaan, ettei ihminen kerro suoraan tapaileeko jotakuta, tai haluaako muuten olla rauhassa.)
hyvähän se on täällä lyödä painetta yms kun ei edes tiedä mitä pitää tehdä tai missä menee vikaan JEEEEE taas
Osat vaihtuu, mutta mulla on parempaa tekemistä, joten enää et musta kuule. Hei hei.
Mitä tulee sun muihin mielipiteisiisi musta, niin niihin sulla on tietysti täysi oikeus. Mutta muista, että ne ovat vaan ja ainoastaan sun mielipiteitäsi. Ei suinkaan kaikkien ihmisten.
On tää huvittava paikka, ihmekkö jos
Tiedän että kihiset edelleen raivona. Kunhan esität aivan sama mulle. Esitä kuule sille itsellesi nyt! Käykö?
Nimesi voi olla vaikka Hoo?