Kun mä pukkaan sua olkapäähän mies

niin arvaatko mies, mitä oikeasti halua tehdä? Haluisin halata sua, painaa kasvot sun kasvoihin ja suudella sua. No, en toki tee niin, pukkaan sua toverillisesti kylkeen ja iloitsen siitä, että oot mun frendi.
467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mäpäs teen ensi kerralla kun pukkaat. Olet kiva frendi.

Äänestä
  • Joo, tee vaan jos uskallat..

    Äänestä

Onko nimesi Eee ilman veetä?

Äänestä

Naiset ovat huonoja kavereita, koska eivät osaa pitää salaisuuksia ja kaikki on niin hankalaa. Yhden naisen voisin ottaa elämänkumppanikseni ja kaveriksini, mutta hän ei ole vielä tullut vastaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kivajuttuhantämä kirjoitti:

niin arvaatko mies, mitä oikeasti halua tehdä? Haluisin halata sua, painaa kasvot sun kasvoihin ja suudella sua. No, en toki tee niin, pukkaan sua toverillisesti kylkeen ja iloitsen siitä, että oot mun frendi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu