Paras keino päästä ikävästä:

Lopettaa täällä käyminen ja alkaa flirttailla jonkun uuden söpöstyksen kanssa :D Sitähän säkin toteutat, että kiitos vaan neuvovasta esimerkistä luuseri ;) Mun söpöstys vaan on onneksi OIKEASTI tasokas - toisin kun ne sun teinihuorat. Noh, jokainen tietenkin tyylillään <3 Näinhän tän just pitikin mennä, eiks niin?
570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja kehtaatkin vielä kiristää mua tällä asialla?!? Kuinka säälittävää??? Kyllä sä sen läskin L naisen saat omaksesi ihan helpostikin, että älä itke sitä. Mutta tuntuuko hyvältä ajatukselta, että se antaa sulle pillua vaan koska ikävöi niin eksäänsä? Tai koska on niin helvetin kateellinen mulle, että paikkaa itsetuntoaan sun "kaatamisella". Ootte kyllä varsin nollia molemmat!!!

Äänestä

Taidat etsiä vakautta ja tasapainoa elämääsi. Iän myötä mielenrauha kuitenkin kasvaa, joten ei mitään hätää.

Äänestä

Ja todennäköisesti kertoilee sulle sitä samaa paskavalhetta musta ja siitä sen oksettavasta luuseribroidista, mitä levittelee tuolla ympäriinsä muutenkin? Noh, uskoo kuka tahtoo. Varsinaista paskasakkia koko suku! Teistä kenenkään kanssa en halua olla missään tekemisissä enää ikinä!!!

Äänestä

Mutta joo, sovitte täydellisesti toisillenne!!! Että onnea vaan. Mä menen nyt pois täältä ja pysyn. Aion nauttia siitä uudesta söpöstä ihan täysillä, enkä enää edes sylkisi teihin päin. Olkaa onnellisia yhdessä, yhtä vammaisia, kaksinaamaisia, pettäviä, rumia luusereita molemmat. Kiitos tästäkin viiden vuoden turhasta tuskasta! Toivon että kuolette molemmat!!!

Äänestä

Oletko murrosikäinen? Nuorelta ja kypsymättömältä kaikki kirjoituksesi vaikuttaa....Ei taida olal pitkä suhde takana eikä kovin paljon muutenkaan elämää nähtynä?

Vaikutat jotenkin "niin pieneltä vielä"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ppp--- kirjoitti:

Lopettaa täällä käyminen ja alkaa flirttailla jonkun uuden söpöstyksen kanssa :D Sitähän säkin toteutat, että kiitos vaan neuvovasta esimerkistä luuseri ;) Mun söpöstys vaan on onneksi OIKEASTI tasokas - toisin kun ne sun teinihuorat. Noh, jokainen tietenkin tyylillään <3 Näinhän tän just pitikin mennä, eiks niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu