Sinulle Kristalliboltsi

Olen vaalea sinkku nainen.En pitäisi ollenkaan pahan jos tämä yksinelo jo loppuisi ja voisin löytää vierelleni miehen.En minä koko ikääni sinkkuna ole ollut,mutta nyt on muutama vuosi ollut hiljaista sillä rintamalla.Jospa kurkkaisit onko tulevaisuus yhtä tylsää? Kiitos.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juuuuu

Äänestä

Kaikki haluaisivat aina ,että näkisin sen oikean tulevan . Juttu ei kumminkaan ole niin, enkä sille mitään voi. Boltsissa ei nyt sinulle sitä oikeata näy ,jottain heittoja kylläkin joista ei suhdetta kehity . Ehkä tilanne muuttuu kun kevät koittaa ja jengi muuttuu muutenkin aktiivisemmaksi. Valitan ei tullu hyvää näkyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyyyne kirjoitti:

Olen vaalea sinkku nainen.En pitäisi ollenkaan pahan jos tämä yksinelo jo loppuisi ja voisin löytää vierelleni miehen.En minä koko ikääni sinkkuna ole ollut,mutta nyt on muutama vuosi ollut hiljaista sillä rintamalla.Jospa kurkkaisit onko tulevaisuus yhtä tylsää? Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu