Uudetkin jakulaarit on sisältä fiiatteja. Toisin sanoen jakulaari on petojen sukua. Fiatkin on susi. Jakulaari on sisältä halpa ja keskeneräinen. Aitoa intian laatua. Dieslit kovaäänisiä ja mittaristot kuin 80 luvulta. Ei ole varmaan helppoa myydä noita kun kilpailijoilla on kaikki uutta.
Vastaukset 12
- jakolaari
Aika paljo vaikuttaa folkkarin tekniikalta!
- Guttaperkaa
Jakulaati ei ole kovin laadukas millään osa-alueella. Muovi ja guttaperkka sisusta on käytännössä se juttu.
- Jaguarxe
Köyhät on kateellisia
- Samaalaatua
Jaguarille ei ole kateellinen kukaan. Lähinä säälittää kun jaguar kuski ajaa käytännössä fiatilla.niitähän myydään saman katon alla.
- Jaguarxe
Pojat ja köyhät menkää volkkarisivuille muiden luuserien kanssa kirjoittelemaan
- Jaguar4life
Ette varmaan ole ikinä edes päässeet testaamaan jaguaria kun tollaista puhutte, vai kuinka? Tulkaa sitten puhuu uudestaan ;)
- tyhjääjargonia
Tää sama topicin avannut urpo näyttää väsäävän tarinoitaan näköjään täälläkin.
- Jaggeonparas
Kyllä Jakulaari on paras auto katsokaas vaan F-Pace ja uusi Fx. Hienoja sisältä ja ulkoa.
- Anonyymi
Haaveessa on rehellisesti sanottuna Jaguar, myöntäkää vaan muutkin.
- Anonyymi
vanhan xf jaggen saa reippaalla kymppitonnilla mutta ei kyllä kannata ostaa vanhaa jos tarvitsee autoa välttämättä joka päivä.
- Anonyymi
Joo kannattaa pysyä erossa, friikk biilistä!
- Anonyymi
Vanha XF oli ns agenttiauto eli ihan todella tyylikäs ja siinä oli sitä jotain. Nämä uudet XF ovat todella muovisia ja vanha tyyli hävinnyt. Jaguar muistuttaa paljon kiaa kun kaikki on vähän sinneppäin ja arvo laskee sellaisella syöksyllä ettei ennen ole nähty. Pysyisin erossa ainakin uudemmista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.601862Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt251450- 991072
- 45820
- 87783
- 28591
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.20589- 31533
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56528Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30453