Uudetkin jakulaarit on sisältä fiiatteja. Toisin sanoen jakulaari on petojen sukua. Fiatkin on susi. Jakulaari on sisältä halpa ja keskeneräinen. Aitoa intian laatua. Dieslit kovaäänisiä ja mittaristot kuin 80 luvulta. Ei ole varmaan helppoa myydä noita kun kilpailijoilla on kaikki uutta.
Jakulaari uusi vanha auto
12
152
Vastaukset
- jakolaari
Aika paljo vaikuttaa folkkarin tekniikalta!
- Guttaperkaa
Jakulaati ei ole kovin laadukas millään osa-alueella. Muovi ja guttaperkka sisusta on käytännössä se juttu.
- Jaguarxe
Köyhät on kateellisia
- Samaalaatua
Jaguarille ei ole kateellinen kukaan. Lähinä säälittää kun jaguar kuski ajaa käytännössä fiatilla.niitähän myydään saman katon alla.
- Jaguarxe
Pojat ja köyhät menkää volkkarisivuille muiden luuserien kanssa kirjoittelemaan
- Jaguar4life
Ette varmaan ole ikinä edes päässeet testaamaan jaguaria kun tollaista puhutte, vai kuinka? Tulkaa sitten puhuu uudestaan ;)
- tyhjääjargonia
Tää sama topicin avannut urpo näyttää väsäävän tarinoitaan näköjään täälläkin.
- Jaggeonparas
Kyllä Jakulaari on paras auto katsokaas vaan F-Pace ja uusi Fx. Hienoja sisältä ja ulkoa.
- Anonyymi
Haaveessa on rehellisesti sanottuna Jaguar, myöntäkää vaan muutkin.
- Anonyymi
vanhan xf jaggen saa reippaalla kymppitonnilla mutta ei kyllä kannata ostaa vanhaa jos tarvitsee autoa välttämättä joka päivä.
- Anonyymi
Joo kannattaa pysyä erossa, friikk biilistä!
- Anonyymi
Vanha XF oli ns agenttiauto eli ihan todella tyylikäs ja siinä oli sitä jotain. Nämä uudet XF ovat todella muovisia ja vanha tyyli hävinnyt. Jaguar muistuttaa paljon kiaa kun kaikki on vähän sinneppäin ja arvo laskee sellaisella syöksyllä ettei ennen ole nähty. Pysyisin erossa ainakin uudemmista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713498
Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m851516Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251259- 1581222
Pitääkö penkeillä hypätä Martina?
Eivätkö puistonpenkit ole istumista varten.Ei niitä kannata liata hyppäämällä koskaa likaantuvat eikä siellä kukaan niit192978- 35971
Erika Vikman diskattiin, tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek https://www.rumba.fi/uut16953Kuinka kauan
Olet ollut kaivattuusi ihastunut/rakastunut? Tajusitko tunteesi heti, vai syventyivätkö ne hitaasti?57832Maikkarin tentti: Orpo jälleen rauhallinen ja erittäin hyvä, myös Purra oli hyvä
Lindtman ja Kaikkonen oli kohtalaisia, sen sijaan punavihreät Koskela ja Virta olivat taas heikkoja. Ja vastustavat jalk91788- 62745