Lindman oli oikeassa -puherajoitus valehtelijoille

Lindman teki oikein kun yritti ohjata puheenvuoroja pois
valehtelijoilta.
Demujen valehteleva akka-lauma kusetti Suomalaisia
Kreikka vakuuksilla, jotka osoittautuivat täydeksi humpuukiksi
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samaahan minäkin olen sanonut. Rehellisen suomalaisen kannalta ei ole mitään väliä, kuka noista ammattivalehtelijoista on äänessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vale_Pukkit kirjoitti:

Lindman teki oikein kun yritti ohjata puheenvuoroja pois
valehtelijoilta.
Demujen valehteleva akka-lauma kusetti Suomalaisia
Kreikka vakuuksilla, jotka osoittautuivat täydeksi humpuukiksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu