Imperialistinen Roistovaltio joka alistaa jos sen annetaan alistaa. Ainoa suojamme Idän Barbaarista Alistajaa vastaan on Länsi johon kuulumme.
Barbaria ja Rappio ovat Itää. Sivistys ja Edistys Länttä. Hyvinä esimerkkeinä Serbia ja Kroatia.
Barbaria ja Rappio ovat Itää. Sivistys ja Edistys Länttä. Hyvinä esimerkkeinä Serbia ja Kroatia.
Vastaukset 16
Vanhimmat
"Ystävällinen Rauhanvaltio" ja sen Fasistijohtaja Vladimir Putin tulee saattaa kansainvälisen oikeuden eteen tekemisistään.
Rauhoituhan nyt ja kuuntele
https://www.youtube.com/watch?v=_sxTbfeYdO0
USA valitsee Putinin kaverin Trumpin pressaksi, lännen tulevaisuus on täysin auki.
Ja sekös Ryssänkiimaisia naurattaisi. Mutta ei valitse. Clintonin taustajoukoilla on vielä ässä hihassa.
Kummallista miten Ryssä aina sössii asiansa. Onko kansa sitten jotenkin toistaitoista laiskaa tai juoppoa entiedä.
Ryssä olisi pitänyt tilille ihmisoikeusrikkomuksista 1945-1990 euroopassa.
Kasakka alisti mm. Virossa.
Ole huoleti. Kyllä äitivenäjä, sen sulle anteeksi antaa.
Jenkkirosvon kanssa samaan oikeuteen
Kyllä Venäjän kansa on jälkeenjäänyt.
Ajattele me suomalaiset olemme käyneet avaruudessa, meillä on paljon ydinaseita, meillä on vahva slaavilainen kulttuuri ja meillä on oikeistodemari, tuo mainio asiantuntija.
Meolemme maailmannapa ja meitä on yli 5, 5 miljoonaa, mahtava kansa.
Tässä lisää ihmisoikeusrikkomuksia
https://fi.wikipedia.org/wiki/Vietnamin_sota
Arvoisa sekundademari;
Venäjä on ollut meille suomalaisille hieno naapuri yli 70 vuotta ja jos me joudumme vaikeuksiin Venäjän kanssa on syy sinun tyyppisissä sontalajissä.
Ryssäviha on asia jota en ole ymmärtänyt ikinä ja en tule ymmärtämään.
Olen kuule räkänokka karjalainen syntyjäni ja kuulin vittuilua sinun tyyppisiltä kavereilat 1950-60luvulla koulua käydessä, olin heille ryssä.
Isäni taisteli 1939.44 Suomen armeijan joukoissa rintamalla ja kantoi vastuuta Suomesta. Minä olen ikäni tehnyt työtä ja teen vielä eläkkelläkin.
Ja kun olen jälkeenpäin miettinyt asiaa, on moni noista kaltaisistasi räkänokista mennet hirttoköyteen tai tapattaneet muuten itsensä. Olet poika niitä pahimman tyylisiä koululiusaajia.
Häpeä.
Ja vitut. Kaltaistesi takia Ryssän edessä kontattiin vuodet 1956-1981. En vittu häpeä sanoa että Ryssän Imperialistinen Roistovaltio on uhka edelleen meille.
Haista Vittu Himmee,Haista Vittu Himmee,Haista Vittu HimmeeHaista Vittu Himmee,,Haista Vittu Himmee,Haista Vittu Himmee,Haista Vittu Himmee,
Kuule tee täyskäännös, mikäli olet armeijan käynyt, epäilen kylläkin,
Jos teit sen 180asteen käännöksen niin kolvisi osoittaa nyt siihen suuntaan jossa pahin Riistovaltio kautta historian oleilee rapakon takana, ja vinkki se ei ole Kanada
Ole hiljaa Tiltu.