Hei! kysyisin, onko K-citymarket Savonlinnan pihassa oleva parkkialue (Tulliportinkatu 10) ilmainen pysäköinti koko ajan? Enhän tarvitse parkkikiekkoa, jos aion pitää autoa siinä aamusta iltapäivään (noin klo 7.30-17.30 ) ?
Kiitos vastauksesta teille!
Savonlinna K-Citymarket pysäköinti
savonmatkalainen
3
1093
Vastaukset
- khi
On ilmainen
- savonmatkalainen
kiitoksia tiedosta! arvelinkin että isojen markettien pihaan yleensä voi huoletta jättää auton.
- Voi_jättää
savonmatkalainen kirjoitti:
kiitoksia tiedosta! arvelinkin että isojen markettien pihaan yleensä voi huoletta jättää auton.
muttei huoletta. Niillä pihoilla liikkuu monenlaista autoilijaa ja jalkamiestä. Jos ei muuta niin vähänkin paremman auton kylkiin ilmestyy pieniä naarmuja sekä lommoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053161Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391610Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951462- 921369
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461324Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561236Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803