Kohtaako Tuksua maanpäällinen helvetti ensi vuonna? Nauttivatko näädät saadessaan Tuksun täyden sekoamisen partaalle?
Tekevätkö näädät Tuksun vuodesta 2017 helvetin?
näätäsirkus
793
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miten näädät tähän liittyy? Tuksu sekoilee ihan itse, näädät vaan raportoi ja keskustelee aiheesta.
Ei siihen tarvita ketään,narkkipaskiainen tuhoaa itse itsensä ja sehän vittu meitä naurattaa aivan saatanasti. HAH.
Tuksu ei näätien tekosista välitä. Ei ole ennenkään elämäänsä muuttanut näätien mielen mukaiseksi. Tähänkin asti on Tuksu vienyt näätiä 6-0
Sirkuksen partanaisen lumo kadonnut. Ketään ei kiinnosta ulosteelta ja virtsalta haiseva sekakäyttäjä. Rosiksen jälkeen kukaan ei kaipaa ja ketään ei kiinnosta.
Ihan itse Tuksu itse Tuksu on elämästään helvetillisen tehnyt. Ei auta jeesustelut eikä evankelioinnit. Tuskin viettää edes viinatonta elämää, vaikka sitä on nyt kaksi kuukautta tullen mennen uhonnut.
Ei auta, samaa paskaelmäänsä pitää jatkaa. Ihmeitä pitää tapahtua, että jotakin menisi parenpaan suuntaan.
Tunkero ylöstemmataan vuonna 2017. Jeesuksen häissä hänelle on paikka pääpöydässä, jossa tarjoillaan sianpääsylttyä.
Eikös se ylöstempaus tapahdu ihan kohta. Jenkkiläänkään ei valita enää uutta presidenttiä. Toisaalta vois ehkä olla parempi mennä entisellä. No se siitä. Ei tuo paksukaisen ylöstempaus kovin todennäköiseltä näytä. Minnekkähän ylös hänet temmataan?