Humalaiset pahoinpitelivät vanhuksen

Wiuuf

8

128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • janatuinenn

      Veikkaanpa, että Mikke ollut noissa porukoissa mukana??. Vai onko hän vain levoton mytomaanirumpali, jolla useita feikkipersoonia siis ilman mitään agressioita?

      • Jonna_Saapaslainen

        Onko Pekkalan amatööri-Antilla taas Mikke vaan mielessä? Sääli, että sinusta antti pekkala ei ole asiakeskusteluun ammattipalstalla, koska olet vain valehteleva pelkuri. Se on selvästi huomattu vuosien aikana. Oletko muuten tänäänkin taas humalassa, antti? Kännissä tuli Mikke jälleen mieleen? Sellaista se varmaan on, kun on Mikke-hullu.


      • valdeeeni

        Hö..? Etkö tiedä, että mikke ja tuo antti pekkala vissiin sama henkilö. Aikaisemmin häntä kutsuttiin Sairasboogiksi. Älä tosissaan väitä, ettet muka tajua/tiedä asiaa..tai taidat itse olla Mikke, kun noin älähdät asian vuoksi?


      • Jonna_Saapaslainen
        valdeeeni kirjoitti:

        Hö..? Etkö tiedä, että mikke ja tuo antti pekkala vissiin sama henkilö. Aikaisemmin häntä kutsuttiin Sairasboogiksi. Älä tosissaan väitä, ettet muka tajua/tiedä asiaa..tai taidat itse olla Mikke, kun noin älähdät asian vuoksi?

        Antti Pekkalan kaltaiset valehtelijat ovat vaan niin täyttä paskaa, että piti jotain kirjoittaa. Ei ole selvästi antista edes asiakeskusteluun ammattipalstalla, vaikka täällä kyllä ruikuttaa ja valehtelee eri nimimerkkien takaa, ja on tehnyt samaa yli kymmenen vuotta. Mikkestä ehti muuten itseoppien tulla ammattilaistenkin kehuma soittajavirtuoosi siinä ajassa, jonka amatööri-antti käytti ihan pelkkään valehteluun soittotaidoistaan. Eipä ole koskaan vielä ollutkaan maailmassa sellaista soittajaa joka Mikke nyt on. Ei ihmiskunnan historiassa. Siinäpä faktoja asiasta amatööri-antille.

        Pelkkä mielenterveyssyistä eläkkeellä oleva pelkuri ja valehtelija. Sellainen on Antti anapeetus/sairasboogi Pekkala, joka kuvittelee Facebookissa olevansa nykyään jo Mikkekin. Että voi Antti ollakin todella seinähullu.

        Jouko ajaa poikansa mielisairaaksi ja syyttää kaikesta kannabista ja Antti Pekkala luulee nykyään olevansa Facebookissa peräti Mikke, vaikka mitään rahkeita siihen ei Antin kaltaisella mielenterveysongelmaisella valehtelijalla koskaan ole. Jouko ja Antti, siinäpä kaksi melkein yhtä hullua.

        Miksi sinä Antti anapeetus sairasboogi pekkala aloitat koko ajan näitä uusia Mikke-keskusteluja ja jätät vanhoissa aina vastaamatta? Sinulta on lukuisia kertoja pyydetty mm. linkkejä niihin Muusikoiden.netin ja Facebookin keskusteluihin Mikkestä ja Mikken soitosta, joihin usein olet viitannut, mutta mitään linkkejä et ole kyennyt koskaan esittelemään. Olet siis selkeästi sairas valehtelija.

        Lopeta alkoholin käyttösi ja yritä saada pääsi kuntoon. Olet häiriköinyt täällä yli kymmenen vuotta eri nimimerkkien takaa, etkä tosiaan ole mikään Suomen paras soittaja, vaikka niin väititkin aiemmin. Etkä todellakaan ole Mikke vaikka Facebookissa niin itsellesi nyt uskotteletkin. Olet vain mielenterveys- ja päihdeongelmainen, joka on avohoidossa ja eläkkeellä ja vihaa Mikkeä, koska Mikke on vaan niin tosi mahtava. Siinäpä taas faktat sinulle, Antti Pekkala.


    • zxy7u8kj

      kaksikko käytti vessassa ollessaan amfetamiinia suonensisäisesti. eivät olleet humalaisia vaan sekakäyttäjiä. kovia suonensisäisiä huumeita käyttivät

      • Plinggi

        Kännissä on taas kovia huumeita vessassa käytetty. Alkoholi ja amfetamiini ovat sekäkäytössä todella yleinen yhdistelmä väkivallan taustalla.


      • Sinfas
        Plinggi kirjoitti:

        Kännissä on taas kovia huumeita vessassa käytetty. Alkoholi ja amfetamiini ovat sekäkäytössä todella yleinen yhdistelmä väkivallan taustalla.

        "Alkoholi ja amfetamiini ovat sekäkäytössä todella yleinen yhdistelmä väkivallan taustalla."

        Järjestäytyneessä rikollisuudessa väkivallanteot tehdään yleensä aina humalassa ja amfetamiinipäihtymyksessä.


    • oikeudenjakoa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      245
      4452
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      123
      2899
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2652
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1644
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1528
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      50
      1238
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      85
      1164
    8. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      203
      1054
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      1003
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      996
    Aihe