sun on helppo juksata siellä kaikkia

palstakohtaisesti, feministisesti. mun on helppo olla tarttumatta suhun, sillä olet ilmeisesti nukke, jonkin toisen houreen kourassa, jotta siinä on sun knerous.

sun hoksu on jotain, mitä ei mitallit kata, senkin paskiainen. mikä aiheuttaa kaiken väkivaltaisen päihdeongelmoituvuuren. olenko hillaryn ylihypnoknetknu, mitä fittua.
https://www.youtube.com/watch?v=2N2Zv-u7cuM

t.mulle tultiin yks kerta esittelemähä yhteiskunnan suomia vapauksia, mitä helevettiä, ei tu mitää. olenko hillaryn surkein porvaripenikka, vaikka en ole, ole rauhassa.
487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tulepa sanomaan nuo suoraan kasvotusten jos uskallat.

Äänestä

Kun houre, kuurainen lumi ajaa toista takaa kuun kajossa lempeässä. Kuvittelee muuksi varjot, joita tavoittelee. Toisen houreen lahkeesta vain kiinni saa ajatuksen, joka ei johda mihinkään.
Se kaivoon uppoaa hippa leikillään, tyhjää käteen jää, tyhjäksi jää pää.
Nuken on se pää, ohjelmoitu pattereineen paineen kestämään.
Anna olla!

Äänestä

BluBlu
Et voi koskea
Pallona pompin.Sinisenä punaisena
Iloisena
Niin kuin sika 🐷 häntä kippurassa
Tiedäthän possu on onnellinen kun on häntä kippurassa
Sulla on kummallinen tapa olla no tiedät
TAKAKIREÄ!!!
Tarttua.Et voi.Minä määrään omasta lihasta!
Vapauksia.Mitä ne on?jokainen on elämän vanki.Eli kukaan ei oo vapaa!!!
Mitä enemmän haluat.Sen kovempi vankila!!! Nukke joku on.Mutten minä!!!
Sinähän voit itse olla nukke.Herra Ken!!
Herra Ken naru-nukke.Käsi ylös käsi alas
Pää sivulle.Jalka koukkuun suoraksi!!
Öitä BluBlu sininen.voiko nukke politikoida
Varmaan.Poliitikon täytyy totella kaikkia.
Kumartaa etelään .Pohjoiseen.Itään.Aina kumminkin väärään suuntaan.Ole rauhassa T dödö

Äänestä

Paskaa se on nuyt teirän lorut lopp. Mut peace hei just sä jokaopit jotai
tai et
iha vitun sama
mun duuni on tehty
autpitte kaikki osaltanne
nauttikka ny
HillarifuckinClinton mimä mjiköä maa
ette ymmättää et opi
meni tovo mkika kakknukaölna kaikavooon nhhjnhtetet hei
nuyyyt b lakkas hjuun¨mori kone kone kone koen satana amerikak <valtio huofra baby menen
alas ja oatra kopin teoista
yksi pros
suksi nyt kotiis
äitis kohtuun KOSKA MOIKkA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hillarykonmullehellä kirjoitti:

palstakohtaisesti, feministisesti. mun on helppo olla tarttumatta suhun, sillä olet ilmeisesti nukke, jonkin toisen houreen kourassa, jotta siinä on sun knerous.

sun hoksu on jotain, mitä ei mitallit kata, senkin paskiainen. mikä aiheuttaa kaiken väkivaltaisen päihdeongelmoituvuuren. olenko hillaryn ylihypnoknetknu, mitä fittua.
https://www.youtube.com/watch?v=2N2Zv-u7cuM

t.mulle tultiin yks kerta esittelemähä yhteiskunnan suomia vapauksia, mitä helevettiä, ei tu mitää. olenko hillaryn surkein porvaripenikka, vaikka en ole, ole rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu