Kuka Suomesta puijaa jenkkejä,?

Luvannut jo sen konfliktin Venäjän kanssa, mitä jenkit hakee..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onkohan se Hvennmankin militorisoija?

Äänestä

Nuijat kuvittelee, että nyt isopoika Nato olisi tukena... Eipä ole..Saksan kanssa kävi jo köpelösti!

Äänestä

Venäjä hyökkäsi Tsetseniaan, Georgiaan ja Ukrainaan. Lisäksi tappaa siviilejä Aleppossa.

Äänestä
  • USA hyökkäsi Vietnamiin, Serbiaan, Afganistaniin, Irakiin, Libyaan, tappoi ja kidutti satoja tuhansia siviilejä ja jatkaa "epäiltyjen" ja sivullisten murhia lennokeilla. USA ja EU masinoivat ja rahoittivat aseellisen "kapinan" Ukrainassa demokraattista hallintoa vastaan.

    Äänestä

  • Koska Venäjä hyökkäsi Ukrainaan.. Monenko kapinan takana on Usa? Ei jaksa luotella.. EU Ukrainan kriisin juoksupoika..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkaakoniminllä kirjoitti:

Luvannut jo sen konfliktin Venäjän kanssa, mitä jenkit hakee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu