Pidät Juha minua jo

Omanasi ja käyttäydyt suojelevasti ja omistavasti joten miksi et ota omaksi ? Petyin kun et tullut viereeni.
1392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Onnea teille ketä olettekin toivottavasti hääkellot pian soivat. Enkelin varjelusta tiellenne.

Äänestä
  • Kiitos. Sulosta miten Juha hermoo kun näkee "kilpailijaksi" olettavansa miehen lähelläni. Alkaa käskytys.

    Äänestä

  • Sitten kun se luulee että sillä on kilpailija, siitä tulee hiukan katkera. Jos sitä silloin vähän tökkisi sormella kylkeen ja kiusoittelisi sitä siitä se varmasti räjähtäisi. Kiusaus on ollut kyllä kova. Sitten esittää kohta että: häh, miten niin minä muka sinusta ja tekemisistäsi välittäisin. Aivan sama. tee mitä lystäät

    Äänestä

Tämä jonkun unta!!!
Mutta IHANAA sellaista!!!

Äänestä
  • Ei ole. Elluhallolle terveiset: On muitakin juhia kuin se jota haluat panna aviossa ;)

    Tämä Juha on suloisempi kuin sinun Juha satana kloonina yhteensä. Revippä siitä. Käykö kateeksi.Haluatko vaihtaa "minun" suloisempaan Juhaan omasi? Et saa.

    Äänestä

  • MUT RAKASTAN just sinun JUHAA!!!!
    ET REVI SIITÄ
    Mut eni vei.En tappele miEHISTÄ.PIDÄ SINÄ!!!
    Ehkä minä loydän toisen.HOUP!!!

    Äänestä

  • ELLUHALLOYB kirjoitti:

    MUT RAKASTAN just sinun JUHAA!!!!
    ET REVI SIITÄ
    Mut eni vei.En tappele miEHISTÄ.PIDÄ SINÄ!!!
    Ehkä minä loydän toisen.HOUP!!!

    :D Ei se oo minun vielä. Ujostelee ja kiukkuilee kun luulee että sillä on kilpailijoita. Tyhmä ei sitten voi kysyä vaan hölmöilee kun päässään kiehuu.

    Äänestä

  • EN ole trolli
    minä olen minä!!!
    Mut kirjoitit ihanan unen.Ihan minun unen
    Kaikki me sellasii.Puhumisen lahja eikä käytetä!
    Miten joku otetaan? Minä en osaisi!
    Taidat kujeilla kustannuksellani.SinäTÄSSÄ OOT TROLLI! HAHAAAA

    Äänestä

  • ELLUHALLOYB kirjoitti:

    MUT RAKASTAN just sinun JUHAA!!!!
    ET REVI SIITÄ
    Mut eni vei.En tappele miEHISTÄ.PIDÄ SINÄ!!!
    Ehkä minä loydän toisen.HOUP!!!

    Kerroppas silti että mikä siinä on että miehistä tulee mustasukkaisina ihan ääliöitä? Mitä veikkaat mitä tapahtuisi jos mustasukkaoísuus kiukusta kihisevää ja näyttämisen tarpeessa "on minullakin ottajia" olevaa hiukan lähtisi tökkiin sormella kylkeen? Olisko se loppuni? Luulen vähän...

    Äänestä

  • ELLUHALLOYB kirjoitti:

    EN ole trolli
    minä olen minä!!!
    Mut kirjoitit ihanan unen.Ihan minun unen
    Kaikki me sellasii.Puhumisen lahja eikä käytetä!
    Miten joku otetaan? Minä en osaisi!
    Taidat kujeilla kustannuksellani.SinäTÄSSÄ OOT TROLLI! HAHAAAA

    Hiukan huumorilla olen kyllä tässä. Se on totta. Onhan tämä nyt vain yksi palsta, mutta tunteissani ja tapahtumissa irl en pelleile.

    Äänestä

Se kävikin ilmi ettei me taideta ollenkaan tuntea toisiamme. Niin ja hyvää huomenta vaan sinnekkin :)

Äänestä
  • Meinaako nuori vapaa Juha ettei muka ole niin kiihkeä? Minun käsitys sinusta on hiukka räjähdys altis mikäli tulee puhetta muista miehistä ja minusta samassa lauseessa. Kuin tulin suusta lähtee kireää käskyä. Painekattilaa kun alkaa tökkiin vielä kylkeen se posahtaa silmille. Niin luulen

    Äänestä

  • Niinniinniin kirjoitti:

    Meinaako nuori vapaa Juha ettei muka ole niin kiihkeä? Minun käsitys sinusta on hiukka räjähdys altis mikäli tulee puhetta muista miehistä ja minusta samassa lauseessa. Kuin tulin suusta lähtee kireää käskyä. Painekattilaa kun alkaa tökkiin vielä kylkeen se posahtaa silmille. Niin luulen

    Kaikkea sellaista mitä en ole koskaan tehnyt. Toivottavasti vielä löydät juhasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huomentakulta kirjoitti:

Omanasi ja käyttäydyt suojelevasti ja omistavasti joten miksi et ota omaksi ? Petyin kun et tullut viereeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu