Kaverin vaimoa.

UskallankoSuudella

Nainen vaihtaa pitkiä katseita kanssani kun olemme samassa paikassa juopottelemassa/viettämässä iltaa. Mitä koittaa viestittää?

5

854

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rtqrr

      Todennäkösesti joko näet unta tai nainen viestittää että menehän vit....n siitä kuolaamasta.

    • neuvokasta

      Sehän ei selviä muuten kuin että menet ja suutelet häntä.

    • kokemuksesta

      Jätä kaverin nainen rauhaan.

    • mikolat

      Vaimo on kehunut kotona suutelin vierasta miestä.Tekikö mielesi jotakin muuta.Mun tekkee mieleni työntää pillua lähemmä miestä.No mitä teet.Hän katsoo tissejäni,anatko pussata niitä.No en tiedä mulle alkaa tekemään jo hyvää tää pussailu.Pitääkö mun antaa miehen vaeltaa pyllyssä.En tiedä mitä sanon vaimolleni olen pitänyt häntä ,kuin kukkaa kämmenellä en olisi aiemin uskonut ,että mun vaimoni suukottaa vierasta miestä jossain reisuillaan.
      Tämä on toistunut useasti,kun hän lähtee reissuun on reissussa 3-5 päivää.
      Hän ei puhu mitään reissuistaan kun palaa niiltä,mutta usin olen nähnyt miten on pakaroissa purujäljet ,kun on purtu niitä.
      Mitään ei ole tapahtunut ,kun kysyn mistä noi on tulleet.
      Kun ehdotan jotakin hän sanoo se on vale vale.
      Tämä on sana johonka törmäämme aina joka paikassa se on VALE että olen jotakin tehnyt.
      Mitäs luulette että tästä seuraa.Poikkeuksia tästä seuraa.Käyn Mikkelissä siellä on kovasti poikeuksia esillä nuoria naisia kovasti esillä,en nyt kuitenkaan kerro missä heitä nään sanotaan vaikka torilla.Koska sinne tulee jonova uteliaista silmistä ihan varmasti näin on ,mutta Mikkeli on hyvä ostopaikka ensinnäkin siellä on HYVÄT PARKKI Paikat sinne saa hyvin auton sulamaan näin talvella,KUN on Joulukuu.JA sieltä parkki halista pääsee lähes kaikkiin kaupoihin ei tarvitse ULOS mennä värjöttämään.
      NO ruokakaupat on käytävä ulkona n.150 m en ole tarkemin tutkinut pääseekö meidän ostopaikasta suoraan parkkihalliin ,kun on näitä VLAUTETAVIA viosja enemän on Maisema kortti visa on vihreä visa vilauta vaan n. parin kympin ostoksissa ne vain toimivat ei auto asioissa.

    • mikkolatko

      Olen tullut sihen tulokseen ,että haluavat jotakin enemän.Katos ,kun katsovat iske silmääsi jos naiset iskevät takaisi silmän iskuusi on varmaa ,että haluavat jotakin lähempää kosketusta kanssasi.
      En kyllä tunne noita juoppojuttuja.Koska olen autollalikkeellä eihä siolin voi ajatella ryyppäävänsä.
      En yleensä juo ,kuin saunakaljat yksi lasi rittää loput mitä tölkkiin jää on jääkaapissa no paripäivää se sillä on ja kun katson sehän on väljähtänyt heitän sen viemäriin LASKEN tyhjään tölkkiin vettä täyteen haihtuu hajut tällä tapaa tölkistä jees jees.
      Että naiset saavat ehtaa miestä,kun minua katsovat sillä silmällä kyllä se on varmaa näin justiinsa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      111
      4987
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3282
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      85
      3029
    4. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      26
      1793
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1767
    6. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1530
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      118
      1417
    8. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      115
      1113
    9. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1079
    10. Miehen taloudellinen tilanne ja

      halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah
      Ikävä
      43
      1047
    Aihe