Nainen vaihtaa pitkiä katseita kanssani kun olemme samassa paikassa juopottelemassa/viettämässä iltaa. Mitä koittaa viestittää?
Kaverin vaimoa.
5
895
Vastaukset
- rtqrr
Todennäkösesti joko näet unta tai nainen viestittää että menehän vit....n siitä kuolaamasta.
- neuvokasta
Sehän ei selviä muuten kuin että menet ja suutelet häntä.
- kokemuksesta
Jätä kaverin nainen rauhaan.
- mikolat
Vaimo on kehunut kotona suutelin vierasta miestä.Tekikö mielesi jotakin muuta.Mun tekkee mieleni työntää pillua lähemmä miestä.No mitä teet.Hän katsoo tissejäni,anatko pussata niitä.No en tiedä mulle alkaa tekemään jo hyvää tää pussailu.Pitääkö mun antaa miehen vaeltaa pyllyssä.En tiedä mitä sanon vaimolleni olen pitänyt häntä ,kuin kukkaa kämmenellä en olisi aiemin uskonut ,että mun vaimoni suukottaa vierasta miestä jossain reisuillaan.
Tämä on toistunut useasti,kun hän lähtee reissuun on reissussa 3-5 päivää.
Hän ei puhu mitään reissuistaan kun palaa niiltä,mutta usin olen nähnyt miten on pakaroissa purujäljet ,kun on purtu niitä.
Mitään ei ole tapahtunut ,kun kysyn mistä noi on tulleet.
Kun ehdotan jotakin hän sanoo se on vale vale.
Tämä on sana johonka törmäämme aina joka paikassa se on VALE että olen jotakin tehnyt.
Mitäs luulette että tästä seuraa.Poikkeuksia tästä seuraa.Käyn Mikkelissä siellä on kovasti poikeuksia esillä nuoria naisia kovasti esillä,en nyt kuitenkaan kerro missä heitä nään sanotaan vaikka torilla.Koska sinne tulee jonova uteliaista silmistä ihan varmasti näin on ,mutta Mikkeli on hyvä ostopaikka ensinnäkin siellä on HYVÄT PARKKI Paikat sinne saa hyvin auton sulamaan näin talvella,KUN on Joulukuu.JA sieltä parkki halista pääsee lähes kaikkiin kaupoihin ei tarvitse ULOS mennä värjöttämään.
NO ruokakaupat on käytävä ulkona n.150 m en ole tarkemin tutkinut pääseekö meidän ostopaikasta suoraan parkkihalliin ,kun on näitä VLAUTETAVIA viosja enemän on Maisema kortti visa on vihreä visa vilauta vaan n. parin kympin ostoksissa ne vain toimivat ei auto asioissa. - mikkolatko
Olen tullut sihen tulokseen ,että haluavat jotakin enemän.Katos ,kun katsovat iske silmääsi jos naiset iskevät takaisi silmän iskuusi on varmaa ,että haluavat jotakin lähempää kosketusta kanssasi.
En kyllä tunne noita juoppojuttuja.Koska olen autollalikkeellä eihä siolin voi ajatella ryyppäävänsä.
En yleensä juo ,kuin saunakaljat yksi lasi rittää loput mitä tölkkiin jää on jääkaapissa no paripäivää se sillä on ja kun katson sehän on väljähtänyt heitän sen viemäriin LASKEN tyhjään tölkkiin vettä täyteen haihtuu hajut tällä tapaa tölkistä jees jees.
Että naiset saavat ehtaa miestä,kun minua katsovat sillä silmällä kyllä se on varmaa näin justiinsa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m724164Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o963587Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363309- 512830
Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182309- 402248
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest222042- 201554
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami121500Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?321486