Mutta kun en muista nyt kummasta sen luin, uudesta Auto-bildistä vai uudesta Tuulilasista?
Jokatapauksessa siinä kerrottiin, että kulkee maantiellä vakaaasti ja juuri moitteita ei tullut.
Uusi C-cross sai kehuja.
10
160
Vastaukset 10
- Crossia
C Cross mallia ei suzukilla ole. S Cross taasen on todella huono ajettava, varsinkin hiemankin tuulisella säällä. Uusi vitara samoin karsee ajettava.
- maavaraa
Tarkoitin tätä.
http://www.suzuki.fi/mallisto/sx4scross/
Tuo nimi on vain niin erikoinen, pannaan se nyt tähän oikein kirjoitettuna,
Suzuki Sx 4 S-Cross.
Koeajo oli uudessa Auto-bildissä joka tuli viime perjantaina.
Vakaa ajettava sanoivat toimittajat. Ja muuta hyvää lisäksi, kannattaa lukea juttu.
Sai 5 tähdestä 4 ja puoli.
Joku muu on kyllä karsee mutta ei tuo auto, itekkin olen sen kokeillut.- Panomies-
Oliko hyvä pano?
- ottopano
Asia on sukupuoliyhteys, ei pano, se kuuluu pankille.
- Susukisti
Nyt on Suzuki-miehen keli.
Koeajettu on, ja 1.0 t moottori vaikutti yllättävän toimivalta ja hiljaiselta. - 766665
Aika messevän näköinen auto nyt.
- Subazukialta6
Ykkös vaihtoehto,jos uuteen vielä pääsee. Pitää käydä koeajolla . Näppärän kokoinen. Moottori luetun perusteella hyvä kunnon käyttömoottori ,oikeanlaisella tavalla tuottaa voiman se niukan mutta riittävän. Ainoa mitä haluaisi että olisi sama vetotapaa kuin subaru manuaalilla tällä vanhan linjan tapaan : 50/50 vetosuhde ja painonjakauma. Aina päällä ilman mitään elektroniikkaa. Se kun olisi . Lisäksi , jollaista ei ole missään autossa,normi pakki olisi vain 1/2 nopeudella pakki vaihde ,nopeuttavan saa lisää kaasulla tarvittaessa. Automaatti vaihtoehtona subarun uusi automaatti. Alkaisi olla erittäin hyvä. No pian pääsee koeajolle. Siitä lisää. Myöhemmin. Muuttuuko mietteet.
- Näintoimitaan_
Ei sinun hyvä mies tarvitse koeajaa kyseistä autoa, sen ovat jo tehneet ammattikoeajajat Suzukin tehtaalla. Äläkkä muutoinkaan maleksi ja näytä tietämystäsi Suzuki jälleenmyyntiliikkeessä, sillä häiritset Suzuki myyjän työtä. Lue netistä haluamasi Suzuki auton koeajot ja testit, valitse Suzukin sivuilta mieleinen varustelu ja väri ja kipase lähimmällä Suzuki jälleenmyyjällä suorittamassa kyseisen auton tilaus. Ammattitaitoinen Suzuki myyjä ilmoittaa sinulle toimitusajan sekä hinnan. Helppoa, eikö?
- säästyyyy
Niin ja eihän sitä tarvi itse välttämättä edes ajaakaan, pyytää kaverin kuskiksi.
- asiallinenvehe
Hintalaatu kohdallaan nyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1282006
- 51979
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r157844Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50756- 72690
- 67626
- 53617
- 59616
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.137594Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e121560Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20510- 52503
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32498- 6494
- 55488
- 34487
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?118486- 4479
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142463Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.141459