Joku muija kehuu ja puolustelee Junes Lokaa Facebookissa.
Onko tosiaan joku muija oikeesti noin nuija?
Se vielä puuttuisi että joku muija alkaisi seurustelemaan tään Junis Lokin kanssa.
Epäsiistin näköinen kaveri, eikai kukaan täysjärkinen muija alkaisi vehtaamaan tään Junos Login kanssa?
Onko tosiaan joku muija oikeesti noin nuija?
Se vielä puuttuisi että joku muija alkaisi seurustelemaan tään Junis Lokin kanssa.
Epäsiistin näköinen kaveri, eikai kukaan täysjärkinen muija alkaisi vehtaamaan tään Junos Login kanssa?
Vastaukset 15
Vanhimmat
Sen tosi seksikkään Tiinan kanssa ainakin hengailee videoilla. uuh aah tässä tämän päiväinen video https://www.youtube.com/watch?v=Jw1VgkuxCzc aah
Videolla esiintyy myös Oulun poliisi, joka ei yllättäen ollu ihan natsi, niin kuin ne yleensä on.
uuuuuhh Tiinalla alkaa reilun kolmen tunnin päästä livestriimi youtubessa aaahhh https://www.youtube.com/watch?v=PKGQM_Terx4
Hyvän näköinen ja sujuvasanainen nainen on tuo Tiina. Ties vaikka olisi pikkuisen sukulainenkin, pitäisi tietää isoisänsä etunimi ja syntymävuosi niin voisi löytyä tutkimuksesta...
Kuka on Junes Lokka?
Joku hahmo aku-ankasta kai.
Junes Lokkahan on loistotyyppi, rohkea kuin mikä, varmasti vetoaa naisiin. Oikealla tavalla rohkea, ei anarkomarkorohkea että heittelee kaukaa kivillä tai paskoo autoja.
Lokka kehuu taas itseään. Mari joko olet kyllästynyt siivoamaan?
Kuka vattu on Junes Lokka ja ketä kiinnostaa teidän pienen tyhmän piirin jutut?
No tommonen oululainen tubettaja, jolla on hyvän näköinen nainen. Tunnin päästä alkaa Junes Lokan ja sen hyvän näköisen naisen livestriimi youtubessa.
Jos et tiedä kuka JL on, niin et menetä mitään. Onnittelut. Suosittelen, että et ota selvää asiasta etkä pohdi asiaa sen enempää.
Lokka on varmasti hyvä jankuttamaan ja jankuttamaan......esimerkkejä löytyy...tuskinpa tälläistä monikaan nainen pitkään katselisi.
http://www.jlokka.fi/2013/05/mika-oulun-yliopistoa-vaivaa.html
Aloittaja haiskahtaa rasistilta, kun haukkuu Marokkolaista alkuperää olevaa henkilöä.
Kannattaisi aloittajankin muistaa mitä Saksassa tapahtui toisen maailmansodan aikana.
Tunnetko piston sydämessäsi, aloittaja?
Sietäisi tuntea!
Mikä on Junes Lokan sotilasarvo?
Sotilasarvosta en tiedä mutta komppania oli Oulun käpykaartikomppania
Muukalaislegioonan korpraali, ah, ah,ah,ah.....
Tarvitaan näköjään marokkolainen puolustamaan Suomea ja suomalaisia. Pahaksi on maailmanmeno mennyt, Voi,voi,voi....